Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nem érdekli a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem érdekli a nőket milyen autója van egy férfinek? Mutatkoznátok egy régi Suzuki Swiftben, ha a párotoknak az lenne, vagy cikinek tartanátok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 12:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
26%

#20

Ennyi, akkor ne kössön belém, válaszoljon a kérdésre és én se fogok belekötni. :)

2021. nov. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kötöttem beléd.

Csak leírásban a véleményemet.


Persze abba nem is érdemes belemenni, hogy ha akár csak 50 km/h sebességgel elütnek bringával? Akkor mi marad belőled?


Nekem viszont 4 ismerősöm halt meg 15 év alatt, 3-at bringával ütöttek el, egyet gyalog, ugyan azon a kb. 5 km-es szakaszon.


Kérlek ne vedd beszólasnak.

Mert nem annak szántam.

2021. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
*leírtam a véleményemet.
2021. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Anyám régi, törött elejű suzuki wagon-R jével szedtem fel 4 barátnőmet. 23-éves koromig használtam. Most egy opel astra G-t vettem.


Van egy női réteg akit érdekel a kocsi. Ezek többnyire a szexi, ribis kinézetűek. De vannak a magányos lányok akik csak egy törődő pasit akarnak maguknak.


Jelenlegi barátnőm, mindent fizetett kettőnknek mikor tanultam még egyetemen és nem volt pénzem mert szeretett. Sosem cserélném őt el a világ összes többi nőjére sem. Persze te tudod milyen nőt akarsz.


Azerintem Suzuki Swift-el jól lehet szerető barátnőt szerezni. Miért? Mert a pénzre hajtó r*biket kiszűri.

2021. dec. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!