Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban nem érdekli a nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban nem érdekli a nőket milyen autója van egy férfinek? Mutatkoznátok egy régi Suzuki Swiftben, ha a párotoknak az lenne, vagy cikinek tartanátok?

Figyelt kérdés
2021. nov. 4. 12:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
29%
De érdekli.
2021. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Bizony érdekel engem is, bár a jelenlegi barátomnak nincs. Ez így nem zavar, mert nekem van, és így könnyen függetleníteni tudom magam. De nagyon szeretem az autókat, szívesen megnézem az új modelleket.
2021. nov. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Engem annyi érdekel a párom kocsijával kapcsolatban, ha van neki, hogy legyen karbantartva. Tehát ne egy mindenhol rozsdás, szivárgó, életveszélyes tragacs legyen, hanem ha hibás, vigye szervizbe, stb. Meg ne álljon rajta 10 év minden mocska, szóval néha mossa le. Ha ez megvan, akkor részemről minden oké, semmiképp nem tartom cikinek.
2021. nov. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%
Engem az sem érdekel, ha nincs neki. Fővárosban mit csináljak vele most komolyan
2021. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 harebell ***** válasza:
100%

"a nőket"

Van, akit érdekel és van, akit nem.

2021. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
37%
Engem rendszeresen lesz.pnak a 20 éves Astrámban. Biztos a Wunderbaum vadító illata miatt. 🌲
2021. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom neked, ha nem látom az autó seggét, vagy épp nem ismerem fel a logot, fogalmam sincs, milyen autót látok. Amit megmondok neked 100%-ra, az a Trabant, Polski, Lada, Skoda, de a régi Skoda. Ezek ránézésre mások voltak. Ma már... nekem tök egyformának tűnnek.


Nekem az szokott tetszeni, ha tiszta, szépen csillog. És mondjuk szép a színe. Türkiz. Vagy egyszer láttam egy sötét mustársárgát, az nagyon szép volt.


De egyébként meg Budapesten élek, és van két lábam, tehát felesleges.

2021. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem az autó a lényeg egy kapcsolatban, hanem hogy passzoljon a személyiségünk. Az autón bármikor lehet változtatni, személyiségen nem. Nem az autójával kell együtt élnem, hanem vele. Ha sosem lenne autója, vagy ha régi is lenne, nekem teljesen mindegy.
2021. nov. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, az se, ha nincs neki. De ha ilyen a gondolkodása, hogy azt lesi, mások mit szólnak, mije van, vagy nincs, az kizáró ok.
2021. nov. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Na várjunk csak. Pont ma olvastam, hogy jobb nőnek jobb elbánás jár. Tehát akkor ha egy Suzuki Swift-je van (ami ezek szerint rossz), akkor nem tart jó nőnek, csak ha megígéri, hogy vesz jobbat? Ha meg nem is szégyelli magát, hogy csak ilyenje van, akkor nem tart jó nőnek, tehát minek randizzak vele?


(Viccelek, szemben azokkal, akik ezt komolyan leírták.)

2021. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!