Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki a nőknél, ha 30 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki a nőknél, ha 30 évesen egy 20 éves régi Suzuki Swiftel járok, ami annyira fapados, hogy még szervo és elektromos ablakemelő sincs benne?

Figyelt kérdés

Nagyon buta kérdés ez, nem is azért tettem fel, mert fontosnak tartanám egy autó szempontjából bárki véleményét, egyszerűen csak kíváncsi vagyok a 20-35 éves nők véleményére.


Szeretem az autókat, mindig autómániás voltam, volt több autóm is, illetve jelenleg vásároltam egy régi Swiftet második autónak, amit napi használós autónak fogtam be, munkába meg ide-oda járni vele, mellette meg van egy másik (márka lényegtelen), ami így már csak tartalék, alkalmi autó lesz.


Nagyon megszerettem ezt a kis autót, nagyon tetszik az egyszerűsége, jó vétel volt.


Mint említettem autómániás vagyok, de sohasem voltam BMW, Audi, meg hasonló "hülyegyerekautó" párti. Én inkább az egyszerűbb, de kényelmes autókat szeretem, mint a egy VW Bora, vagy Nissan Almera, stb..


Lényeg a lényegben, egy baráti beszélgetésben jött fel a téma, hogy milyen ciki már ez a kis autó. Nem mintha számítana ki mit gondol, nem tudom egy használati tárgy miben lehet ciki, szóval tényleg csupán kíváncsi vagyok.


Szeretem ezt az autó, nekem nagyon kedves kis cukiság, nagyon megszerettem hogy ilyen egyszerű.


2021. máj. 20. 20:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Én is az egyszerű autókat preferálom, meg a kicsiket. A mostani autókban már túltolják az elektronikát.


Pacsi!

2021. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor megismertem a férjem neki is egy régi kis swiftje volt. Imádtunk vele menni :) de miután megszületett a fiunk kicsi lett babakocsival és mindennel pláne, hogy szerettünk volna mégegy babát. Ezért cseréltünk le egy nagyobb suzukira :) szerintem nem ciki. Az a ciki ha egy nő azért jön össze egy pasival, mert ilyen olyan kocsija van és nem azért, mert szereti. Természetesen fontos, hogy a férfi eltudja tartani a családját de itt nem ez a kérdés.
2021. máj. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem ciki. En nem ertek a kocsikhoz szoval lehet baromsag lesz amit irok, de attol tartanek hogy nem eleg biztonsagos, vagy sokat kell javíttani.
2021. máj. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármilyen kocsid ha hulladék a személyiséged, ha meg nem akkor lényegtelen a kocsi, mert nem azért fognak szeretni.
2021. máj. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az kicsit kicsi...marmint én nem vettem volna olyat.

Nekem egy 20 éves Honda van, imádom és le nem cserélném.

Sztm nem ciki, pláne ha karban van tartva.

N29

2021. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%
Masnak kocsija sincs
2021. máj. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Te meg a szar kocsid, ne írd már ki ezt hetente.
2021. máj. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

Csak te legyél belül rendben és akkor hidd el nem fogja zavarni.

Egyébként a régi Suzukik igen strapabíró autók.

2021. máj. 21. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én huszon évesen egy 80-as években gyártott Skodával jártam, első autóm volt. De nagyon szerették a lányok, mert mindig szép volt és tiszta, kívül, belül. Inkább velem autókáztak, mint a menő srácok telebagózott, szemetes, pizzamaradékos BMW-jével.
2021. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ciki.
2021. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!