Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elektromosról tekerősre át...

Elektromosról tekerősre át lehet alakítani az ablakemelőt?

Figyelt kérdés
Már 1 évben negyedik alkalom, hogy elromlik, itt a nyár és se klíma se ablakemelő? Kicsit meleg lenne, én meg nem bírom a meleget annyira. 6 elektromos ablak van benne, csak a vezetőoldali a rossz és tekerősre csinálnám. Ez egy Seat Alhambra 1999-es járgány.

2021. máj. 14. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg meg lehet, de nagyon macera és drága, sok mindent kell cserélni. Jobban jársz ha kompletten ajtóval együtt kicseréled. (feltéve, ha egy rendes szervíz óradíját fizetnéd meg az átalakításért, de gondolom ha maszek szerelő lennél nem itt kérdeznél)
2021. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És ha veszek új ajtót ( találtam tekerős ajtósat ) akkor csak annyi, hogy kicserélem? Jobb oldali ajtó ugyan úgy marad elektromos, igaz? És az sem baj műszakin ha az ajtó piros a kocsi meg zöld?
2021. máj. 14. 23:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Én még a fényezést is beleszámoltam, úgy is olcsóbb a teljes csere.
2021. máj. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:
78%

Ha kicseréled az ajtódat tekerős ablakemelősre, akkor nem lesz meg a vezérlő ami mind a 4 ablakot vezérli, így viszont jó eséllyel nem fog működni a többi emelő.

Mielőtt nagy boldogan elszaladsz a piros ajtódért húzd le a csatit a vezérlőről és nézd meg hogy mi a helyzet a maradék 3 ablakkal.

2021. máj. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4-es jól mondja.
2021. máj. 15. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fújás és a szerelés 50 ezer forint reálisan. + az ajtó vételára.


Off: Valami fantasztikus lett a #4-es nick neve. Hónapok óta mindig meghőkölök rajta.

2021. máj. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 pedig ő már évekkel ezelőtt megszállta a gyakorkérdések-et...
2021. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

Vagyunk így többen, csak nick név nélkül.

2021. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Már 11 éve teszem próbára az idegszálaitokat...


Egész jól bírjátok egyébként!

2021. máj. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 11 éve még a homokot ettem műanyag lapáttal... 4 éve használom az oldalt, már akkor is láttam Beviz Elek válaszait.

#7 vagyok.

2021. máj. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!