Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ultraciki helyzetbe kerültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultraciki helyzetbe kerültem, mit tehettem volna?

Figyelt kérdés
Mentem este munka után bevásárolni a Lidlbe, pont mellettem állt meg egy pasi, aki kiszállt és rögtön sietett be a boltba. Én még kerestem a kocsi italtartójában 100 Ft-ost a bevásárlókocsihoz, ezért szálltam ki később. Észrevettem, hogy égve hagyta a világítását, így mentem utána és szóltam neki. Erre mosolyogva közölte, hogy az magától elalszik. Vadiúj autója van ránézésre vagy maximum 1-2 éves, az enyém egy felnőtt (19 éves) autó, nem is tudtam, hogy már ilyen is létezik, hogy magától elalszik a világítás. Nagyon helyes pasi volt, ezzel szerintem nagyon beégtem előtte, pedig szívesen megismerném.
2021. nov. 4. 07:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
80%
Nem ciki. 5-ősnek meg maxiriszpekt, hogy simán odamegy egy idegenhez, és megkérdezi, hogy miért vonszol egy részeg nőt.
2021. nov. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
93%
🤦🏻‍♀️ semmi ciki nincs ebben, szerintem a pasi 10 mp mulva mar nem is emelkezett a dologra. engedd el te is..
2021. nov. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ez nem ciki, és nem biztos hogy hülyének nézett.

Nem mindenki ismeri a legújabb autókat. Kedves dolog hogy szóltál neki. Ha normális asi biztosan nem gondolt rosszat

2021. nov. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

Én is jártam már így, valakinek szóltam, hogy égve maradt a világítása, amire ő közölte, mindjárt magától elalszik, de köszöni.

Én se tudtam, hogy van ilyen. Nem nagy ügy.

Amúgy azon túl, hogy cikinek nem ciki, ha már megszólítottad, ő megköszönte, de nem fűzte tovább a beszélgetést, akkor ez ennyi.

2021. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
94%

"Biztos azt hiszi, hogy buta pi*a vagyok,hogy még ennyit sem tudok."

Ebben a történetben csak az a ciki, hogy így gondolkozol...

A pasi gondolom megköszönte a figyelmességed, mielőtt elmondta, hogy az ő autója ilyen.

2021. nov. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Úristen, és hogy tudsz ezzel együtt élni? még nem ugrottál le a hídról ezért?
2021. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én tudtam, hogy már van ilyen, de meg nem mondanám, hogy melyik autókban van ez. Nem értem, hogy most tulajdonképpen mi a problémád. Nincs ebben semmi. Kedves voltál vele és kész.
2021. nov. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Tényleg mennyire ciki már hogy a csajok nem ismernek minden hülyeséget amit a modern kocsikba zsúfolnak.


Jó alap lett volna az ismerkedésre, te meg elszégyelgetted a sztorit, ha kicsit rámenősebb vagy már túl lennél a kalandon is. :)

2021. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Engem is figyelmeztettek már többször, megköszöntem, ennyi. Egyáltalán nem volt ciki, nem néztem hülyének az illetőt. Ne görcsölj ezen.
2021. nov. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!