Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ultraciki helyzetbe kerültem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ultraciki helyzetbe kerültem, mit tehettem volna?

Figyelt kérdés
Mentem este munka után bevásárolni a Lidlbe, pont mellettem állt meg egy pasi, aki kiszállt és rögtön sietett be a boltba. Én még kerestem a kocsi italtartójában 100 Ft-ost a bevásárlókocsihoz, ezért szálltam ki később. Észrevettem, hogy égve hagyta a világítását, így mentem utána és szóltam neki. Erre mosolyogva közölte, hogy az magától elalszik. Vadiúj autója van ránézésre vagy maximum 1-2 éves, az enyém egy felnőtt (19 éves) autó, nem is tudtam, hogy már ilyen is létezik, hogy magától elalszik a világítás. Nagyon helyes pasi volt, ezzel szerintem nagyon beégtem előtte, pedig szívesen megismerném.
2021. nov. 4. 07:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom ezen mi volna ultraciki. Én megvonnám a vállam, odabökném neki, hogy akkor jó, és mennék tovább.

Te már szóba elegyedtél vele, ha tetszel neki, akkor legközelebb ő jön. Többet nem lépnék irányába.

2021. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem égtél be előtte. Esetleg cukinak tartott, ha az vagy.
2021. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyáltalán nem volt ciki, ne aggódj emiatt.
2021. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Biztos azt hiszi, hogy buta pi*a vagyok,hogy még ennyit sem tudok. Őszintén, ti tudtátok, hogy már vannak ilyen autók is, amiken elalszik magától a világítás?
2021. nov. 4. 07:55
 5/19 anonim ***** válasza:
92%
Huh csajszi, önértékelési problémáid vannak? Miért lenne ciki? Velem például a múltkor történt ,hogy egy csávó vonszolt egy részeg lányt ,aki nagyon nem volt magánál és odamentem megkérdezni ,hogy bocs, de te honnan ismered a lányt? Kiderült, hogy a felesége csak nem bírja a piát :D Nem éreztem cikinek, sőt ő meg is köszönte ,hogy figyelek mások éppségére. Szerintem cuki figyelmesnek lenni :) Nem vagy buta, nem kell mindenhez értened. Senki sem tökéletes.
2021. nov. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
Én férfi vagyok, de még én se hallottam ilyet. Lehet, hogy ő érezte magát kellemetlenül és bekamuzta, hogy magától elalszik. 😂
2021. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem, kb. 1 percre rá tényleg magától elaudt.
2021. nov. 4. 08:09
 8/19 anonim ***** válasza:
87%

Leaving home :D aranyos volt ez nem ciki.

"pedig szívesen megismerném" ezt így hogy? Már rég otthon van nem?

2021. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Ez nem ciki, egyáltalán. Emiatt ne izgulj.

Én ilyenkor ha valamit nem tudok, mindig rávágom, hogy ma is érdemes volt felkelni, mert tanultam valami újat.

2021. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Ne hogy màr ne legyen ilyen technológiai.


Amúgy aranyos vagy , hogy szóltál.

2021. nov. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!