Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy bomba csaj de megszóla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy bomba csaj de megszólalt és kiderült hogy pösze. Ki lehet ezt nevelni belőle így huszonévesen?

Figyelt kérdés
Mert így nem vihetem társaságba. Olyan bamba, ostoba kisugárzása van így, pedig amúgy nagyon tetszik és úgy látom hogy én is neki.

2021. nov. 3. 23:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
17%

Persze, hogy meg lehet oldani, minden beszédhibát, aminek nem szervi(dadogásnál az agy is szerv) oka van, szép hosszú logopédiai támogatással meg lehet szüntetni. Ajánlom Munkás Nórát.


Egyáltalán nem vagy bunkó azért, mert valamit nem tudsz tolerálni, azért vagy bunkó, mert lekezelően nyilatkozol róla.


Nekem volt szerencsém furcsán elcsuklott hangú férfihoz, mintha gombóc lett volna a torkában amit nem tud lenyelni, magas hangú férfihoz, és nemrég egy erős tájszólásúval is összehozott az élet. Nem látszott rajta. Én ezeket nem tudtam tolerálni, nincs ebben semmi rossz, igenis fontos, hogyan hat a másik ránk, és nincs mit szégyenkezni, ha tudod mi miatt megy el tőle a kedved párkapcsolatilag. A "nem szereted hallgatni, ahogy beszél" bőven elég indok arra, hogy ne kezdj vele kapcsolatot, akkor is, ha nem tehet róla. Ettől még mondjuk nyilatkozhatnál kevésbé lekezelően, de gondolom először találkozol beszédhibával, ezért kevés az empátia.. Engem is elkapott a nevetés, mikor a furcsa hangú srác megszólalt, nem is hallottam ilyesmiről, utólag bánom, hogy kinevettem, biztosan valami hangszálproblémája volt, de akkor azt hittem hülyít, hogy ilyen hangon beszél, majd nem fért a fejembe, hogy ez létező dolog lehet..


Jobban oda kellene figyelni gyerekeknél az érzékenyítésre és a másság elfogadására, különben sértőek leszünk akaratlanul is egymással és megkeserítjük egymás életét felnőttként is.

2021. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%
Szinkronszínészek között egy csomó pösze van
2021. nov. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
67%
Mekkora egy tróger vagy kérdező.
2021. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

12:

Például?

2021. nov. 23. 15:42
 15/16 A kérdező kommentje:

13:

Vagy csak őszinte és gyakorlatias?

2021. nov. 23. 15:43
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte és tróger. 🤣🤣
2021. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!