Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy bomba csaj de megszóla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy bomba csaj de megszólalt és kiderült hogy pösze. Ki lehet ezt nevelni belőle így huszonévesen?

Figyelt kérdés
Mert így nem vihetem társaságba. Olyan bamba, ostoba kisugárzása van így, pedig amúgy nagyon tetszik és úgy látom hogy én is neki.

2021. nov. 3. 23:30
A kérdező szavazást indított:
Ki lehet kezeltetni
Ilyen korban már esélytelen
26 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%

Remélem nem párkapcsolatról beszélsz most, mert egy ilyen suttyó taplóval nagyon remélem, hogy nem jön össze szerencsétlen lány. Baszod.. nem lehet 'kinrvelni' belőle. Olvass már utána a beszédhibáknak legalább minimálisan...

Nekem volt dadogó exem, de képzeld nem volt gáz és sosem szégyelltem őt. Kit érdekel hogy beszél, ha szimpatikus személyisége van és vonzódsz hozzá? Emberek együtt vsnnak siket meg vak emberekkel is, egy beszédhiba konkrétan lófsz..

N

2021. nov. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Undorító és felszínes vagy. A lány jobban jár, ha fut.(remélem kamu kérdés)
2021. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Döntsd el mit szeretnél! Alkalmi vagy tartós kapcsolatot?
2021. nov. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Akkora gyökeret, mint amekkora te vagy, még nem hordott a hátán a föld! Remélem az a lány hanyatt-homlok menekül tőled! És őszintén remélem, hogy soha életedben nem vesz komolyan majd senki!

Én is pösze vagyok. Mióta csak beszélni tudok, és ennek már 38 éve.

4 évig jártam logopédushoz, beszédtanárhoz, mert pici koromban selypítettem is.

Aki ismer, imádja a pöszeségem. Mindenki szerint aranyos.

Szánalmas, felszínes, nulla ember vagy!

2021. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

Felhoztál egy szép emléket bennem középsuliról, nem csak az osztályunkban, hanem az egész iskolában a leghelyesebb srác volt pösze, mellé még dadogott is ha izgatott vagy ideges volt, és olyan kellemes mély hangja volt. Csak ültünk körülötte csajok és hallgattuk ahogy beszél, imádtam. :) ❤️

Remélem hamar leesik a lánynak, hogy nem te vagy az embere.

2021. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
Vannak csajok akiknek kifejezetten cukin áll egy ilyen beszédhiba, esetleg kancsalság...
2021. nov. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Tegyél egy szívességet a csajnak és meg se közelítsd többet. Egy ilyen ostoba jószággal, mint te, elég gáz lenne társaságban mutatkoznia.
2021. nov. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
22%
Esélytelen, én is próbáltam.
2021. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem bejönnek a pösze lányok
2021. nov. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
2021. nov. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!