Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a fiam egyik tanára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fiam egyik tanára, mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Szeptemberben új tanár jött a fiam iskolájába. Pár szót már váltottam vele. Többnyire a gyerekről beszéltünk. Ismerősnek jelöltem, vissza is igazolt. Ráadásul a szülők közül én vagyok az egyetlen ismerőse. Mikor megyek a fiamért, mindig csak hozzám jön oda beszélgetni, hiába van ott a többi szülő.

Mit írjak neki? Az adatlapján azt sem látom, hogy nős, vagy kapcsolatban van-e. Nem szeretnék nyomulni, mert ha nem tetszek neki, vagy van párja, nagyon hülyén fogom érezni magam, főleg, hogy még 3 évig tanítja a fiamat.

Ti mit írnátok a helyemben?


2021. okt. 19. 17:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%
Tanár vagyok és szülővel SOHA nem kezdenék! Még az is határeset, ha az iskolámba jár a gyereke, de nem tanítom. Ez nagyon kényes dolog. Max. miután elballagott.
2021. okt. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
17%

nem szeretnél nyomulni, de már megtetted.


neked amúgy mi a végzettséged, milyen iskoláid vannak?


csak mert magyarországon a kapcsolati homofília elég erős, tehát hasonló szocioökonómiai státuszú emberek találnak egymásra.

ha pl. nem vagy diplomás, nem sok esély van arra, h. egy tanár téged válasszon.


nem minden a jó külső... csak ha szexre kellesz.

2021. okt. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Este ráírtam, és válaszolt is.
2021. okt. 20. 08:59
 14/20 anonim ***** válasza:
85%
Na de mit? :) Van valakije? :)
2021. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nincs senkije.

Úgy voltam vele, hogy egy életünk van, miért ne próbálbán meg, lesz ami lesz alapon.

2021. okt. 20. 09:40
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
szegény gyereked...
2021. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
35%

Pont ez az.. 9 -es vagyok :)


Mindenre van megoldás. Veszteni valód meg kb nincs, csak nyerhetsz, vagy hát ő téged ;o) Nézőpont kérdése...

2021. okt. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
38%

ha normális asz a tanár, mint 11-es, akkor nem áll le hetyegni a nővel.


a kérdésemet szépen megkerülted kérdező, de ha nincs felsőfokú végzettséged nem fog működni hosszú távon.

2021. okt. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

#18 jaja sőt ha normális még szüzességi fogadalmat is tesz... Nőre nem néz. Otthon este bánatában sörözget és nem csillan fel a szeme ha találkozik egy szép szemű magányos anyukával...


Így van mert diplomás csak diplomással működik... Akinek nincs annak irány a piac, venni kell egyet, nincs mese :) Hogy nem lehet venni, és nem élnek ezzel sokan? Ohh igen? Tanárok nem... Bár tanárnak már diploma sem kell hogy tanár lehessen mint tudjuk.


Ekkora marhaságot. Semmi köze a diplomának a párkapcsolathoz. Aki kitalál egy extra feltételt az bohóckodjon a szabályokkal. Diploma nem ad plusz észt. Sok évfolyamtársamra pedig ráfért volna...

Többre becsülök egy becsületes kétkezi munkást mint egy öntelt pöffeszkedő senkiházi diplomást.


Na biztos nincsen diplomám... Van. Bocsánat.

Hosszú távon a kapcsolatok úgy általában vannak válságban.

2021. okt. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
38%

19


én csak egy erőszakos, rámenős tyúkot látok, aki most készül elcseszni a gyereke iskolás éveit... a kölykök halálra fogják cikizni...


a marhaságot meg te mondod, aki értelmezni sem tudod a homofília fogalmát.


ez a barátságokra is igaz, nemcsak a párkapcsolati preferenciákra.


egy komoly tanárember nem áll le hetyegni egy kielégítetlen anyucival.

2021. okt. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!