Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha tetszik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha tetszik az egyik egyetemi tanárom, és elképzelhető, hogy viszont is igaz?

Figyelt kérdés

Van valakinek tapasztalata, hogy később egy pár lettek?

Tudom, hogy egy nagyon előrerohant kérdés, de segítő válaszoknak örülnék.



2021. okt. 17. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

Egyetemen ez tök alap, hogy az oktató meg a diák jóban vannak.

Én is dugtam az egyik tanárnőm.

Szimpatikusok voltunk egymásnak, akkor miért ne?

Na jó, neki volt férje, de hát na:D

2021. okt. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ő nem nős. Ez tuti :D
2021. okt. 17. 12:12
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ebben az esetben tökmindegy, hogy egyetemi tanár... pasi. Ugyanúgy viselkedj vele, mint bármelyik pasival, akit fel akarsz szedni, aztán vagy összejön vagy nem... ;)
2021. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Majd ha végzel az egyetemen,dughattok.
2021. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha tanít, akkor addig etikátlan. Ha már levizsgáztál és nem tanít többi félévben akkor esetleg kezdhetsz vele valamit.
2021. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Yoda m. ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Azt azért vedd figyelembe, hogy az egyetemre tanulni iratkoztál be és nem pedig ismerkedni és "jól járni". Bár valóban, lehetséges az, hogy ti ketten tényleg jól megérthetnétek egymást... és képesek lennétek "egy húron pendülni". De ezt most még NEM TUDHATOD.

Ezért a javaslatom:

Tedd egyértelművé számára, hogy neked milyen érzéseid... esetleg érzelmeid vannak vele szemben. És a válaszából hamar kiderül az, hogy mit is gondol.


Vagy nem derül ki... mert ez is lehetséges. Feltéve, ha csak egy dugni való "csinibabának" tekint téged (is). De ezt sem tudhatod. A látszat az sokszor csal. Mert hogy rengetegen vannak (tanárok is), akik maszkot hordanak. Vagyis hogy mást gondolnak, mint amit mondanak. És mást mutatnak, mint amilyenek valójában.


Aztán tedd fel magadnak a kérdést: - Mi tetszik benne? -

Meg azt is: - Mi nem tetszik a tankörtársaimban? -


Végül... valóban etikátlan lenne, ha addig összejönnétek, amíg téged tanít. Ráadásul az állását kockáztatná ezzel. S ha az neki fontos, akkor bizony ki kell várnotok, amíg meg nem változik a felállás. És az utàn lehetne úgy igazándiból "ismerkedni".


Az ERŐ legyen veled!

2021. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

"nagyon előrerohant kérdés"


ilyen stilisztikai deficittel hogyan járhatsz te egyetemre?!


az egyetemek etikai kódexe a #metoo óta szigorodtak, tehát kaphat fegyelmit és ki is rúghatják.


szerintem ülj a valagadon nyugton, ne mássz rá, és tanulj rendesen.


nem tűnsz túl értelmesnek a szöveged alapján, miért állna veled szóba éppen egy egyetemi oktató?!

2021. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
26%

Nyugika, hazassag is szuletett mar ilyen, amugy etikai szabalyokba utkozo vonzalmakbol.

Semmi se, csak szex, komoly, barmi lehet.

2021. okt. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Tanárbácsi csak normális, kedves, udvarias.

A tanulni valókkal foglalkozz, ne ábrándozz helyette.

Majd hülye lesz kockáztatni a karrierjét egy félművelt libuska miatt.

IG, kedvesem, IQ!


Sok egyetemi tanár szenved attól, hogy félanalfabéták kerülnek be, akik szövegértelmezésből is nulla szinten állnak.

2021. okt. 20. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Egyetemi tanároknak nem elég a csinos pofika, a teltkarcsú, tini bombázó. Legtöbbször akkor pattan ki némi szikra, ha a lány kirívóan tehetséges, megcsillogtatja a szellemét, tudását.

Csinos cicamicikék naponta tucatszámra villogtatják magukat neki. Ez a “szerelmes vagyok a tanáromba” is olyan, mint a hospitalizmus.

Lehet, ha nem tanítana, nem tudnád, hogy tanár, észre sem vennéd.

Tanulj, azért vagy ott, és nem azért, hogy pasizzál.

2021. okt. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!