Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétvégén nálam alszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén nálam alszik egy csaj haverom, egy ágyban fogunk aludni, elképzelhető, hogy lesz valami, de mit csináljak, hogy ha simán tévézünk, és összeér a combunk stb, ne álljon fel?

Figyelt kérdés

Vagy legalább ne látszódjon. Lábfétises vagyok, szóval ha mezítláb van, az nekem kb olyan mintha meztelen fenékkel feküdne mellettem, és az az alvós gatyámból egyből ki fog látszani.


Bármi tipp?


18F


2017. okt. 3. 17:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
bizd a lanyra!
2017. okt. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túl dramatizálni, feláll, akkor feláll. Ráadásul ha még “elképzelhető” is , hogy lesz valami akkor meg miért probléma?

Egy takaróval vagy egy párnával az öledben eltudod takarni a problémát.

2017. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz az ha feláll, legalább beindítja a dolgokat. Jó csaj legalább? Dugd meg, ne kíméld!
2017. okt. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor van baj, ha nem áll fel kiskomám!
2017. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nekem még tetszene is.
2017. okt. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Izomlazítóval kendd be előtte.
2017. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
semmit, hagyd, hadd álljon!
2017. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit kezdeni, ha felall, akkor all. Ne gyere zavarba miatta, ezba termeszetes es egeszseges. Ha meg felall, rejtegwtni nem kell. Ha eszreveszi, legalabb rakap, ha meg utana se lesz semmi, akkor semmit nem akar a csaj toled, csak barat. De utana se fog szolni semmit.
2017. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerinted a csaj mi a f..@szert alszik nalad? Ugy van vele vagy lesz valami vagy nem.

Ha mind a ketten akarjatok akkor lesz. Hs egyikotok nem, akkor nem.

2017. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne legyél mamlasz,próbálkozz be,szerintem nem hiába alszik nálad a csaj,ráadásul egy ágyban. Ne hogy szégyeld már,ha feláll, nincs az az egészséges potenciával megáldott férfi,aki ne próbálkozna be egy nőnél,ha az mellette fekszik.
2017. okt. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!