Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hétvégén nálam alszik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén nálam alszik egy csaj haverom, egy ágyban fogunk aludni, elképzelhető, hogy lesz valami, de mit csináljak, hogy ha simán tévézünk, és összeér a combunk stb, ne álljon fel?

Figyelt kérdés

Vagy legalább ne látszódjon. Lábfétises vagyok, szóval ha mezítláb van, az nekem kb olyan mintha meztelen fenékkel feküdne mellettem, és az az alvós gatyámból egyből ki fog látszani.


Bármi tipp?


18F


2017. okt. 3. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mekkora eges lesz, ha a csaj a tesojanak gondolja es abszolut friendzone-ban van. :DD
2017. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na kérdező történt aztán valami köztetek?
2018. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, mint kiderült menstruált, de összejöttem vele, 4 hónap volt az egész.
2018. ápr. 27. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!