Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik a fiam egyik tanára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a fiam egyik tanára, mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Szeptemberben új tanár jött a fiam iskolájába. Pár szót már váltottam vele. Többnyire a gyerekről beszéltünk. Ismerősnek jelöltem, vissza is igazolt. Ráadásul a szülők közül én vagyok az egyetlen ismerőse. Mikor megyek a fiamért, mindig csak hozzám jön oda beszélgetni, hiába van ott a többi szülő.

Mit írjak neki? Az adatlapján azt sem látom, hogy nős, vagy kapcsolatban van-e. Nem szeretnék nyomulni, mert ha nem tetszek neki, vagy van párja, nagyon hülyén fogom érezni magam, főleg, hogy még 3 évig tanítja a fiamat.

Ti mit írnátok a helyemben?


2021. okt. 19. 17:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Más férfi nincs körülötted ?
2021. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Szegény fiad jót fog égni a drágalátos anyuci miatt...


Inkább várd meg szerintem, amíg már nem tanítja a gyereket.

2021. okt. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem irnék, nem probalkoznek be.


Az hogy csak te vagy az ismerose az még nem biztos hogy jel. Hiszen te kezdemenyezted a kozossegi oldalas ismerettseget.


Az hogy hozzad megy oda csak az ezert is lehet mert te szulokent nyitottal felé kozossegi oldalon.


Az hogy kedves valoszinuleg mindenkivel termeszetebol adodoan kedves. Egy jo tanar ismerve.


Nem tudsz rola semmit sanszos hogy van párja.


Ha érdekled mint nő akkor majd ugyis ő fog lépni.


De ne hozd kellemetlen helyzetbe.


Amugy ilyenkor egy szulo arra is gondol ha osszejon is es szakitanak kesobb de tanitja a gyereket akkor nagy tobbseg feltetelezi hogy a gyerekel nem ugy fog foglalkozni vagy tulsagosan kivetelezik vele aztan szakitas utan elhanyagolja.


En ilyen helyzetbe nem lépnék ha akar akkor lép ő.


A fiammal se tolnék ki. Legyen ez az elso elotted utana önmagad es tiszteld a hatarokat ha a tanar gyenged erzelmeket taplal ugyis lépni fog.

2021. okt. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Mond, hogy beszélni szeretnél a fiad jövőjéről. Aztán amikor már beszélgettek, megemlítheted neki, hogy nem arról, amelyiket tanítja, hanem a még meg nem született közös fiatok jövőjéről. Ba dum ts.
2021. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%
De amugy 2-es jól írja de én utana se lépnék ha valaki akar valamit akkor lép férfiként.
2021. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
4-es, 5-os vagyok.
2021. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
39%

Bocsanat 3-as, 5-os vagyok csak kozbe mig irtam egy masik valaszolo is irt. 4-es nem én vagyok.


Es ilyet ne mondj neki amit 4-es tanacsol hagy ne elemezzem ki a kovetkezmenyeket es hogy mit gondolna rolad.

2021. okt. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Lazy Lover ***** válasza:
17%
írd meg neki hogy nincs e kedve eljönni veled kvzni vagy vacsorázni
2021. okt. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

Derítsd ki van -e felesége.

ÓÓ mit csináltok a hétvégén a feleségedel? Mi elmegyünk a fiammal ide meg ide...


Hova mentek? Az szuper. Nincs feleséged? Ohh párdon bocsánat ne tudtam :) Azért ugye nem unatkozol egyedül? Jöhetsz velünk :)

2021. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9-es köszönöm, ez nagyon ötletes.
2021. okt. 19. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!