Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak arra kellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak arra kellek?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem a fiúk miért csak meg.dugni akarnak és semmi többet (1-2 volt aki nem)a többi mint kiderült csak azt akarta talán butának néznek mert szőke vagyok? vagy én már nem is tudom:S:S
2010. szept. 2. 09:24
1 2 3
 11/21 klon ***** válasza:
Bocs társult ezt akartam írni..
2010. szept. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki,akkor rád hárul a feladat hogy kiszűrd azokat a srácokat akik csak megdugni akarnak. Na és viselkedj úgy,mintha nem csak azt akarnád hogy megdugjanak :)
2010. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
nem.. én csak k*nyalnálak
2010. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nehogy már ő legyen a hibás!

A pasik - tisztelet a kivételnek - erre mennek. Ha egy lánynak már jó a s*gge, vagy a melle, rögtön megakarják d*gni. Bennük van az ösztön... Bár személy szerint én ezt undorítónak találom.

Ez természetes, szóval nem te vagy a hibás, hanem az ő fejőkben nem okés valami.

Többségüket sajnos a farkuk irányítja...

2010. szept. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Gondolom a viselkedésed alapján öltözködés stb.
2010. szept. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ha megismerkedek egy jó nővel és nem megyek rá egyből hogy lefektessem,azt hiszi haverkodni akarok vele. Pedig csak meg akarom ismerni,mielőtt lesz köztünk valami. És ez nem a ritka kivétel,hanem az átlag.


Kérdezőnek:

Kavarás: Felszínes ismerkedésnél testi kapcsolat. Ha megismersz egy srácot,ismerd meg rendesen és csak utána kavarj vel,miután "megvagytok". Ha erre képes vagy,akkor öltözhetsz akármilyen kirívóan. Az öltözködés bevonzza a pasikat de a személyiséged és a tartásod dönti el hogy komoly pasid lesz vagy csak ágymatracnak használnak.

Na és ehhez jön amit mondtam az előbb. Szűrni kell a pasikat. Akik minden nőt megkaphatnak,nem fognak veled járni,vagy csalni fognak.


Remélem segítettem 20/F

2010. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

lehet úgy öltözködsz/viselkedsz mint egy elcseszett r*banc

pl hogyha fogdos valaki azt ne hagyd, ne viselj r*bancos ruhákat és ne is viselkedj úgy, próbálj jófej lenni 1 fiúval megkeresni a közös hangot hogy azért legyen veled mert tényleg jól érzi magát és ne csak azért hogy megdughasson

2010. szept. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Írj privátban,átmegyünk msn-re és -anélkül hogy fel akarnálak szedni - elmondom mi lehet a gond. :)
2010. szept. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Elkébzelhetö hogy ugy öltözöm mint egy cicabba rem tudod milyen az és ugy beszélsz olyan hangon mint egy kislány és virit rolad hogy könyen kapható vagy.Nem tudom milyen ember vagy de lehet hogy megy rolad egy hir hogy minden pasival lefekszel és ezért jönnek
2010. szept. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1. Ha jól nézel ki akkor minden férfinek végigfut az agyán, hogy megdugna. De ez még nem jelenti azt, hogy egyik sem tudna komoly kapcsolatot elképzelni.

2. Természetesen vannak olyanok is akiknek minden nő csak szexre kell.

3. A öltözöködésed is számít. A ruhád lehet azt sugallja, hogy felkínálod magad amiből jön az előítélet és a "megdöngetnélek aztán viszlát" vélemény születik.


15:36

Szerintem meg ti bonyolítjátok a dolgokat:)

Meg az "akarom" és a "megteszem" között elég nagy különbség van. Pl pénzt is akarok sokat, mégsem rabolok bankot:)


21F

2010. szept. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!