Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátom akivel már 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom akivel már 1 hónapja együtt vagyunk! Ő már nem szűz (17) ás tapasztalt minden téren, de én mégcsak nemis csókolózztam soha senkivel (14) de nagyon megértő és türelmes, de tudni szeretném h sztetek csak arra kellek neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak dugni akarna, nem veled kezdett volna.
2009. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja, lehet, hogy pont azért..

De ez is scak 1 variáció :)

Szerintem nem csak arra megy ;)

2009. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem arra kellesz neki!

És még vele sem csókolóztál?

lefeküdni még semmiképpen se feküdj le vele! fiatal vagy még ahhoz! ha pedig vele sem csókoloztál még, akkornyugodtan hagyd hogy megcsókoljon! egyszer elkell kezdeni :)

2009. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap alatt 1 csók sem volt?
2009. ápr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a harmadok vagyok:)

erre akartam énis kitérni még hogy ha egy hónapja együtt vagytok ésmég csók sem volt, akkor aktivizáld magadat, mer elöbb utobb mást fog keresni, ami érthető is

2009. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,de nemtudomh h kell és félek h esetleg ezért hagyna ott h ha elcsexném és no cóval értitek,am már többször is próbálkozoztt csak vmink reflexből elforditom a fejem és nemtok mit kezdeni...
2009. ápr. 16. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!