Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellek minden pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellek minden pasinak csak arra, hogy lefektessen?

Figyelt kérdés

Még eggyel se feküdtem le, de minden pasi aki érdeklődik irántam, csak a szexre kellenék neki. Miért?

(nem öltözködök k*rvásan, inkább nőiesen)


17/L


2009. okt. 18. 10:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Hidd el, hogy a pasik többsége sajnos csak arra megy, hogy minél hamarabb lefektesse a lányt :S Magam sem értem, hgy miért forog ennyire a farkuk körül a világ, és miért nem tudnak normálisan viszonyulni a lányokhoz/nőkhöz.


Persze vannak normális pasik is, csak keresni kell :)

Ne feküdj le senkivel akinek csak arra kellesz, lesz egy kapcsolatod, ugy sokkal jobb minden :)


Meg lehet, hogy a pasik azt hiszik, hogy amiért nőiesen öltöszködsz könnyen kapható vagy.

2009. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Nem biztos, hogy másnak is az a nőies, mint neked és az is könnyen előfordulhat, hogy a viselkedéseddel vagy a kisugárzásoddal azt az üzenetet küldöd nekik, hogy könnyen kapható vagy és nem is kell másnap felhívniuk.

Bár gondolom erre úgyis azt fogod válaszolni, hogy neeeeem.

2009. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%

Egyrészt, gondolom a nőies öltözködés azt jelenti, hogy kiemeli a nőiességed, tehát még vonzóbb vagy azokban a ruhákban.

Másrészt, gondolom olyan fiúk társaságában vagy, akik a vagány, jóképű, menő srácok "kasztját" erősítik. Ezektől a srácoktól nagyon ne várj mást, mint, hogy csak lefektetni akarnak!

2009. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: köszönöm a választ, én se gondoltam, hogy egy ilyennel lefekszek


2. válaszoló: ha k*rvásan viselkednék,arról valószínűleg hamarabb tudnék, mint te ;)


3. válaszoló: az igaz, hogy fiúkkal vagyok a legtöbbet, mert csak 6 lány van az osztályban, és velük jól elvagyok.

az is igaz, hogy a menőkkel, a nagyszájúakkal vagyok jóba...

2009. okt. 18. 11:02
 5/26 anonim ***** válasza:
25%

De mit kéne hogy csináljon még veled egy fiú?

És szerinted miért másért ismerkednének még a különböző neműek egymással?

2009. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem biztos, hogy hamarabb tudnád. Sok nőnek nem tűnik fel a saját viselkedése. Túl soknak.
2009. okt. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

háát..mit kéne h csináljon velem? talán nem egyből lefektetni.


utolsó válaszoló: küldjek képet privátban? te fiú vagy lány vagy?

2009. okt. 18. 11:11
 8/26 anonim ***** válasza:
23%
én nem is :S sírok:D két lánnyal lakok együtt , mégsem dugom meg őket :D
2009. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Amúgy meg egy képből nem fog kiderülni a viselkedésed.

2009. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
62%
Te valszeg túl láma vagy ahhoz hogy észrevegyél egy normálisabb pasit aki nem csak 2 estéig gondolná a dolgot még akkor is ha az orrod előtt integetne. Majd először a fejed lágya nőjön be aztán utána lehet erőltetni ezt a párkapcsolatosdit.
2009. okt. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!