Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kellek minden pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellek minden pasinak csak arra, hogy lefektessen?

Figyelt kérdés

Még eggyel se feküdtem le, de minden pasi aki érdeklődik irántam, csak a szexre kellenék neki. Miért?

(nem öltözködök k*rvásan, inkább nőiesen)


17/L


2009. okt. 18. 10:44
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló:

most mi számít egy párkapcsolatban? hogy rendes legyen? agy pedig hogy érezzek is valamit iránta?

2009. okt. 18. 11:43
 12/26 anonim ***** válasza:
Hát most ezt így látatlanba elég nehéz lenne megmondani....Küldj már privibe képet!(ha akarsz)
2009. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Nyugi,nem vagy ezzel egyedül,én is mindenkinek arra kellek,látszólag...és én már 24 vagyok!
2009. okt. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nem kell álszenteskedni, tedd azt amit akarsz és akivel akarsz! Mert én például olyan lányt nem találok, akinek nem a testiség az első...

2009. okt. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Engem 20 éves koromig elég sok pasi "arra" akart volna. Én is nőies vagyok (de nem ledér kinézetű) és csinos. De!

Egy pasival sem feküdtem le!

Csakis azért próbálkoznak, mert jó csajnak látnak, és fiatal is vagy, hátha lehet hülyíteni...hidd el, velem is ezt csinálták...persze én csak röhögtem rajtuk-.


Próbálkoznak.


Most 27 vagyok és nem próbálkoznak már (az idősebbek sem), már nem mernek:-)))))

De mostanában csupa rendes, komoly fiú ólálkodik körülöttem....

Nyugi, neked is eljön a komoly :-)))


Sajnos sok pasi kurv*afi.

2009. okt. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Elárulok egy ÓRIÁSI titkot. Minden pasi, aki kapcsolatot akar tőled le akar fektetni. Csak valaki többet is akar majd EZ MELLETT, na azt kell majd ügyesen kiszűrni.

30/F

2009. okt. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
de én arról beszélek aki CSAK lefektetni akar
2009. okt. 21. 09:48
 18/26 anonim ***** válasza:
14-19-20 év között ne keress te "férjet". van kivétel persze, de azt nem a legleslegjobb pasi képében fogod meglátni.
2009. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
nem is férjet akarok keresni, az akérdésem, hogy miért nincs olyan aki pl. járni szeretne velem, vagy ilyemsi, miért csak a szexre kellenék nekik?
2009. okt. 21. 10:18
 20/26 anonim válasza:
18as pasi vok :) ha neked az jön le h minden pasi le akar fektetni, akkor nagyon hülyékkel ismerkedhetsz.. :) Én mindig megkapok akit csak akarok... de sosem azt jelzem neki, h kell nekem... Sőt... Úgy alakitom a dolgokat hogy a végén ő tépje le rólam a ruhát :D Ez egy intelligensebb és nehezebb módszer... De mind1 :) Mindezzel arra akartam célozni: 1, hülyék a pasi ismieid 2, attól h egy pasi nem jelzi h szexet akar tőled, attól még nagyonis lehet úgy.. ;)
2009. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!