Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak arra kellek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak arra kellek?

Figyelt kérdés
egyszerűen nem értem a fiúk miért csak meg.dugni akarnak és semmi többet (1-2 volt aki nem)a többi mint kiderült csak azt akarta talán butának néznek mert szőke vagyok? vagy én már nem is tudom:S:S
2010. szept. 2. 09:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen lehet, hogy túlságosan a divat és a hülye elvárások szerint élsz. Van elképzelésem milyen lehetsz, ha csak megdugni akar mind. Változtass magadon, belsőleg.
2010. szept. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%
A többség ilyen ebben a korosztályban, de te mondtad, hogy volt más is.
2010. szept. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

Valószínűleg a megjelenésed miatt. Ha a mai divatos követed mindenki prostinak fog nézni.


Biztosan szép lány vagy, de ne legyél túl kihívó. Öltözz egyszerűen, néha az a legszebb. Ne add könnyen magad. Legyen tartásod, és tudd, hogy bárki büszke lehetne rá, ha a barátnője lennél!

2010. szept. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
szóval a kivágott felsőimet dobjam ki köszönöm megprobálom:)
2010. szept. 2. 09:42
 5/21 A kérdező kommentje:

milyen lehetek szerinted 1.?

nyugodtan leírhatodd:)

2010. szept. 2. 09:44
 6/21 Fülünyúl ***** válasza:
78%
Az hogy csak megdugni akarsz ehhez te is hozzájárulsz. A viselkedéseddel, öltözködéseddel sugárzik belőled, hogy dugható vagy, és más nem is kell neked. Ezt megérzik a férfiak, megdugnak aztán ott hagynak. Lehet először magadban kéne körülnézni, hogy te hogy viselkedsz, mit lát a környezeted. Ha önvizsgálatnál elnéző vagy magaddal és még magadnak is hazudsz azzal csak magadnak ártasz, érdemes ilyenkor kíméletlennek lenni önmagunkkal szemben. Ha nálad mindent rendbe raktál, és a jövőben újra előfordulna ilyen, egyszerűen ne menj el dugni a pasassal, pattintsd le. Csak olyannal állj le, akin érzed, hogy te is érdekled nem csak a lyuk a lábad között.
2010. szept. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
ezt tőlük kéne megkérdezni! mi még nem dugtunk veled...
2010. szept. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Azért akarnak mind dugni mert te ezt gondolod magadról! Nézz magadba őszintén! Mit látsz ott? Azt sugárzod ki magadból amikre gondolsz, és amit elvársz. Viselkedj természetesen, és figyelj nagyon nagyon :) és akkor megfogod látni, hogy melyik pasi érdemes arra, hogy szóba áll vele.


19/szőke lány :p

2010. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
nos nekem nincs egy darab kivágott felsőm sem, van olyan, hogy edzőcipőben megyek bulizni és mégis megkapom ezt a kérdést egy este minimum 10x... nem szoktam táncolni, pultnál szoktunk üldögélni, ha nőies ruhát veszek fel az sem tehető a kihívó kategóriába. nem szoktam lerészegedni, nem kínálom fel magam senkinek. ha odajön valaki hozzám, normálisan próbálok vele beszélgetni de 5 perc után az jön, hogy "nem messze lakom..." vagy "kint áll a kocsim..." tehát nem biztos h a kivágott felső teszi ezt...
2010. szept. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 klon ***** válasza:
Szerintem a látszat ami nem stimmel Nálad.A férfiak abból következtetnek amit látnak,ha ehhez egy tárul egy olyan viselkedés ami azt jelzi csak dugni akarok akkor ne csodálkozz...Én nem ismerlek,ez egy vélemény.
2010. szept. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!