Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz vagyok, ha arról ábrándozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz vagyok, ha arról ábrándozok, mi lett volna, ha nem szakítok az exemmel, évekkel ezelőtt? Nagyon megváltozott, feljavult az élete. Teljesen más szinteken mozog már, mint én. Gondolom ha együtt lennénk, együtt élnénk át.

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki elgondolkozik néha azon, hogy "mi lett volna, ha..."


Ne felejtsd el, hogy a szakításnak oka volt. Most jól él, de ez csak a külcsín - nem biztos, hogy jól éreznéd magad mellette.

2021. okt. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Leet melletted nem tartana sehol.
2021. okt. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Sztem errol kar almodoznod, azert lett jobb mert nincs veled. Szo szerint miattad lett jobb az elete, megmutattad neki hogy nem kell elni. Ha te is felfele tortel volna ki a kapcsolatbol akkor most o erezne ezt es nem te.

Szoval tedd rendbe magad es csinalj valamit mert hanem csak rosszabb lesz

2021. okt. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Hű, én igazán nem akarlak megbántani, de egyáltalán nem biztos, hogy melletted is ilyen jó élete lenne.


Nekem is nagyon sokat javult az életem a szakításom óta, sikeresebb vagyok, jobban szeretnek az emberek. Biztos vagyok benne, hogy ha exemmel maradtam volna, akkor csak egyre rosszabb életem lenne, mert eleve egy toxikus, lehúzó személyiség volt.

2021. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Ez mennyire undoritó haszonleső hozzáállás.
2021. okt. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!