Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9. esek! Csak nekem vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9. esek! Csak nekem vannak ilyen csendes, visszafogott lányok-fiúk az osztályomban?

Figyelt kérdés

Ma voltunk először suliban és hát meglepett hogy szinte senki se tudott ellazulni...szünetekben is csak ülnek a padban és néznek ki a fejükből..vagy 2esével a barátnők elmennek pl.büfébe vagy csak sétálni. Megértem h új osztálytársak stb.. de pl facebook-on akkora szájuk van..:S

Van kb 5 osztálytársam akivel lehet hülyülni,beszélgetni.

Akik 9.esek:Nálatok is ilyen visszafogottak??


2010. szept. 1. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

szia!

nálunk is igy volt....1-2 héten még visszahuzodó, csendes osztályunk volt...miután össze haverkodtunk normálisabban onnantól kezdve káosz volt:) szóval nyugi....nem sokáig lesz oilyen csönd. puszika. egy 10.es lány

2010. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hátnemtom, nálunk már első nap hangos volt a folyosó tőlünk... mondjuk sanjnos ez csak lányokból álló osztály, de nemtudom, hogy ez mennyire fontos.

amúgy amennyie barátságosak voltak az elején, olyan kétszínűek is... szóval kicsit szar az osztály, de remélem azért találok pár havercsajt.

jó tanács: ne hidd el amit elsőre látsz, sosem igaz. majd év végén nézel nagyokat visszagondolva év elejére:D

10-es lány:)

2010. szept. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem ez az első évem, de jöttek hozzánk 9.esek mármint akik tényleg most kezdik a középsulit és igen, nálunk is vannak csendesebbek, de az újak egymással nagyon elvannak és páran barátkoznak velünk is. De annyira nem nagyszájúak az biztos. Mikor mi kezdtük a középsulit, akkor gólyatáborban összebarátkoztunk egymással már, úgyhogy nem voltak ilyen gondok hogy mindenki csendes. Persze vannak páran akik azok, és azért nekünk fegyelmezett osztályunk is van úgyhogy kevés ember van akivel lehet szórakozni, de sokat tudunk beszélni csajok :)
2010. szept. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk elég jól mentek a dolgok. Mikor 1 órát kellett a terem előtt várni akkor még halál csent volt de a nap végére máris kezdtünk oldódni. Mondjuk azért van visszafogva sok ember mert "megijed" az új helytől.
2010. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én 10edikes vagyok és az a fajta aki csak ül és néz ki fejéből egyszerü oka van méghozzá az hogy mérhetetlenül utálom és leszarom az egész iskolát.

Ja és addig jó amig visszafogott vagyok mert tavaly 1ik IQ betyárt majdnem agyon csaptam 1székkel csak elugrott a szemét

2010. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Van nevem igen... válasza:


11.-es vagyok, de elején ez volt nálunk is, 1 év alatt viszont annyira kinyilt mindegyiknek a pofája, hogy minket nyilvánitanak a suli legrosszabb osztályának már 2 éve.."


Amikor még én is 11.-es voltam, nekünk is sikerült "kiérdemelnünk" az iskola legrosszabb osztálya címet :D:D

Csak nekünk ehhez elég volt kb. 2 hét :D

2010. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!