Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 9. esek! Csak nekem vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9. esek! Csak nekem vannak ilyen csendes, visszafogott lányok-fiúk az osztályomban?

Figyelt kérdés

Ma voltunk először suliban és hát meglepett hogy szinte senki se tudott ellazulni...szünetekben is csak ülnek a padban és néznek ki a fejükből..vagy 2esével a barátnők elmennek pl.büfébe vagy csak sétálni. Megértem h új osztálytársak stb.. de pl facebook-on akkora szájuk van..:S

Van kb 5 osztálytársam akivel lehet hülyülni,beszélgetni.

Akik 9.esek:Nálatok is ilyen visszafogottak??


2010. szept. 1. 17:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyilván ez még csak az ismerkedési szakasz. Első nap bazz, egy hónap múlva kialakulnak a klikkek is. Lesz utálat és szeretet meg szex orrvérzésig.
2010. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
11.-es vagyok, de elején ez volt nálunk is, 1 év alatt viszont annyira kinyilt mindegyiknek a pofája, hogy minket nyilvánitanak a suli legrosszabb osztályának már 2 éve..
2010. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ez iskolafüggő is :)

Pl. én "keresztény" iskolába járok, de rohadtul nem úgy viselkednek.. :D

2010. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nálunk sokan voltak gólyatáborban, így ott már megismertük egymást :)
2010. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én 11 edikes vagyok de alapból én is az voltam meg mindenki .d ez elejével természetes :D
2010. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
első nap ez igyvan foleg 9. be mindn uj mgkell szokni a dolgokat 1 2 honap és mindenki kimutatajaa foga fehérjét :d
2010. szept. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
itt is ... XD
2010. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kérdező: majd írd meg, ha meghúzod az első csajt az osztályból. Vagy ha először meghúznak. Az lesz érdekes, az első nap annyira nem.
2010. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Majd kinyílik a csipájuk! :D
2010. szept. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én most vagyok végzős és úgy vettem észre, hogy az elsősöknek nagyon nagy szájuk van kint folyosón a nagyobbakkal szemben, de a saját korosztályukkal eléggé félősek! Nem nagyon értem én sem ezt a helyzetet, de majd a szívatós héten már mindenki együtt lesz és tudtok egymással beszélgetni is!
2010. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!