Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves lányok! Mi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Mi jó nektek abban, hogy pucéran pózoltok a tükör elött, meg felveszitek telefonnal a maszturbálásotokat? Hm?

Figyelt kérdés
oké, értem, hogy jóleső érzés jól kinézni, de ti valoban erre izgultok(a pénztárca, a repspekt, izomhát, és a kocsi mellett)? amugy nem értem miért vagytok büszkék ennyire, a szép testetekért nem tettetek olyan tulságosan sokat, csak ugy lett.ez nem olyan, mint mikor vért izzadva feljesztitek magatokat értelmes emberré.ha ennyire céltudatos embereknek tartjátok magatokat, hogy nektek minden sikerül (és hát valljuk be a cicko, meg a popsi miatt), akkor miért nem megy az iskola?remélem mindenkit felhuztam a kérdéssel.
2010. aug. 30. 15:28
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
amugy nincs messze, csak hogy pesten vagyok évközbe a legtöbbet, ugy már messze van.ha nyár elején ismerem meg, akkor már menne a ingyom-bingyom.
2010. szept. 1. 14:49
 52/56 A kérdező kommentje:
2010. szept. 1. 15:09
 53/56 anonim ***** válasza:
biztos van olyan pesten is csak meg kell találni :) majd lesz, nyugi, erre mondtam, h kezdetnek ez is tökjó
2010. szept. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 Shodeinde Blanka válasza:
Én is szoktam masztizni de én legalább nemm rakom fel a videot a netre.
2011. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Az, hogy te egy hü.lye f@szkalap, dagadt zsi.dó, nyo.morék, retart.dált, értelmileg illetve testileg leépült valamint irigy vagy azokra, akik néznek ki valahogy, és nem úgy, mint egy trágyadomb még nem kell máris felháborodni. Én izmos vagyok, sármos, szexi és semmi bajom nincs azokkal akik felteszik magukat így-úgy az internetre. Látod, ez a különbség. Rám tapadnak a csajok, te csupán irigykedsz azokra akik hasonló helyzetben vannak. A másik, meg hogy nincs olyan, hogy csak úgy kaptad a jó kinézetet. Ha nem figyelsz magadra, tömöd azt a ku.rva sok egészségtelen kaját, nem fürdesz akkor nézel ki úgy, mint egy rakás sz@r, de ha odafigyelsz az alakodra, edzel akkor izmos leszel.. Ha az nem akkor legalább nem leszel olyan kur.va dagadt, mint most vagy. Irigykedés az egész, egyértelmű.
2011. márc. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Az utolsó vagy cig-ány, vagy bu-zi, vagy les-zbi, vagy zsi-dó... Ha még Hit-ler élne pajtás! :)
2011. jún. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!