Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves lányok! Mi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Mi jó nektek abban, hogy pucéran pózoltok a tükör elött, meg felveszitek telefonnal a maszturbálásotokat? Hm?

Figyelt kérdés
oké, értem, hogy jóleső érzés jól kinézni, de ti valoban erre izgultok(a pénztárca, a repspekt, izomhát, és a kocsi mellett)? amugy nem értem miért vagytok büszkék ennyire, a szép testetekért nem tettetek olyan tulságosan sokat, csak ugy lett.ez nem olyan, mint mikor vért izzadva feljesztitek magatokat értelmes emberré.ha ennyire céltudatos embereknek tartjátok magatokat, hogy nektek minden sikerül (és hát valljuk be a cicko, meg a popsi miatt), akkor miért nem megy az iskola?remélem mindenkit felhuztam a kérdéssel.
2010. aug. 30. 15:28
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
én 20 elmúltam és csinálok ilyet magamnak...mert olyan egoista vagyok,h felizgulok saját magamra :P utána ki szoktam törölni :D
2010. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
ez beteg:D:D:D
2010. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:

Kérdezőőő..:D

Milyen betűvel kezdődik a keresztneved?:D

2010. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 A kérdező kommentje:
K
2010. aug. 30. 21:20
 35/56 A kérdező kommentje:
irjon privátot akinek kell kép
2010. aug. 30. 21:32
 36/56 A kérdező kommentje:
nem sok lány válaszolt ám!
2010. aug. 31. 21:31
 37/56 anonim ***** válasza:

mert rohadt ribancok

jó kérdés volt bejött csaj vagy vagy pasi?

2010. szept. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:

én szoktam nézegetni magam a tükörben,de nem azért mert olyan szexinek tartanám magam, sőt narancsbőröm is van, viszont a hasamra érzékeny vagyok és megis dolgoztam érte(persze még amikor sulis voltam), pózolni is szoktam,de ilyenkor inkább azt nézem h. a páromnak hogyan mutatkozzak, h. mi az ami nekem is szexi.Már nem vagyok tini,de szerintem minden lány nézegeti magát a tökörben és jó is ha tud magának egy kis önbizalmat adni, ha tetszik magának.Bár maszturbálásos képeket nem csinálok, nem is maszturbálok(nincs rá szükségem és nem is izgulok magamra).

25/l

2010. szept. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
TÉVETSZ! VANNAK KIVÉTELEK! pl. én is! én nem veszek fel semmit a telommal és nem pózolok összevissza a tükör előtt! ha egy közösségi oldalra teszek fel képeket akk azok biztos nem ilyenek!
2010. szept. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
12:06-os vok és 15/L bocsi lemaradt, am meg van barátom és nem ilyen qrvás képekkel értem el hogy a barátom legyen! szóval vannak még rendes fiuk is akik nem azt nézik, mint 1esek! téma lezárva!
2010. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!