Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves lányok! Mi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Mi jó nektek abban, hogy pucéran pózoltok a tükör elött, meg felveszitek telefonnal a maszturbálásotokat? Hm?

Figyelt kérdés
oké, értem, hogy jóleső érzés jól kinézni, de ti valoban erre izgultok(a pénztárca, a repspekt, izomhát, és a kocsi mellett)? amugy nem értem miért vagytok büszkék ennyire, a szép testetekért nem tettetek olyan tulságosan sokat, csak ugy lett.ez nem olyan, mint mikor vért izzadva feljesztitek magatokat értelmes emberré.ha ennyire céltudatos embereknek tartjátok magatokat, hogy nektek minden sikerül (és hát valljuk be a cicko, meg a popsi miatt), akkor miért nem megy az iskola?remélem mindenkit felhuztam a kérdéssel.
2010. aug. 30. 15:28
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Mien igaza van már a kérdést feltevőnek jól látja a dolgot : )
2010. aug. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
hát amugy semmi extra, legtöbb ilyen ringggyónál a felhasználónév a jelszó a levelezöjébe, onnnan meg már be lehet mászni mindenhova.tárkseresöbe is.és rögtön lesz hiteles adatlap.
2010. aug. 30. 15:42
 13/56 A kérdező kommentje:
DE MÉG EGY LÁNY SEM IRT IDE!!!!!!
2010. aug. 30. 15:42
 14/56 anonim ***** válasza:
áhh nem is tudtam:DD...bár én leszarom,nem azt mondom h nem tetszenek,de barátnőnek nem hiszem h kellenének.Bár vannak kivételek:))..egy olyannal szívesen találkoznék:)
2010. aug. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
Na, erre szerintem nem kapsz választ. :)
2010. aug. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
viszont az összes 14-18 kan idejött nekem mondani a semmit!
2010. aug. 30. 15:47
 17/56 anonim válasza:

én csak a barátomnak mutatom meg a "cickomat és popsimat" meg a nőgyógyászomnak néha, de az is zavar ha ő látja. nem találkoztam még ilyen felvételekkel, de ha rájuk is akadnék, akkor okádva zárnám be az oldalt azonnal. napiszarra se merészkedtem fel soha.

és íme egy: L/18

2010. aug. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:

Csak az létezhet, amire van kereslet. Ha nem lennének primitív fiúk/férfiak, akik az ilyen képekre is videókra verik a .. nyálukat, és akik az ilyen p*csákat keresik, akkor nem lennének lányok, akik ezt bevállalnák. De mivel tényleg azt tapasztalják, hogy ettől - még ha csak egy bizonyos rétegben is, de menők lesznek, csinálják. Persze én csak gratulálni tudok hozzá :)

21/L

2010. aug. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:

Mert jót tesz az egójuknak, hogy agyon dicsérik őket.

És mert sokszor az eszükkel nem tudják eladni magukat. Mert az nem nagyon van nekik. Vagy nem is akarják, mert így egyszerűbb. Nem kell annyit dolgozni az elismerésért.


De ez csak tipp, mivel rólam sosem készültek ilyen képek, és azt sem vettem fel videóra, ahogy maszturbálok.

19/L

2010. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:

bírom a kérdezőt, ott vannak a kérdései:D ő a nagy hudenemtudokcsajozniutálnakacsajok, tisztelet:Dde most mi ez a kérdés? fáj h neked eddig nem jutott semmi?ja amúgy én is utálom az ilyen típusú kvákat

tutik a kérdéseid:D

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__1122..

2010. aug. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!