Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves lányok! Mi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Mi jó nektek abban, hogy pucéran pózoltok a tükör elött, meg felveszitek telefonnal a maszturbálásotokat? Hm?

Figyelt kérdés
oké, értem, hogy jóleső érzés jól kinézni, de ti valoban erre izgultok(a pénztárca, a repspekt, izomhát, és a kocsi mellett)? amugy nem értem miért vagytok büszkék ennyire, a szép testetekért nem tettetek olyan tulságosan sokat, csak ugy lett.ez nem olyan, mint mikor vért izzadva feljesztitek magatokat értelmes emberré.ha ennyire céltudatos embereknek tartjátok magatokat, hogy nektek minden sikerül (és hát valljuk be a cicko, meg a popsi miatt), akkor miért nem megy az iskola?remélem mindenkit felhuztam a kérdéssel.
2010. aug. 30. 15:28
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
11:42-es vok, nekem sem így lett barátom és alapjáratban nem is öltözök túl szexisen, szóval inkább farmer,póló,de otthon néha szoktam oózolgatni,de sose tettem fel magamról ilyen képeket.
2010. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Rendben, hogy x %-uk ilyen, de megérdemlik a többiek, akik nem hanyagolják el pl. a tanulást, hogy ne általánosítsunk! És ezt úgy mondom hogy nem vagyok 14-18 éves lány :)
2010. szept. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
Eszméletlen ez a csávó!!! :D Elolvastam a kérdéseit, hát tényleg komoly...
2010. szept. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
igen, és az lenne a durva, ha féléven belül az összes eddigi témám tárgytalanná válni, mivel becsajozok.ugy haladnak a dolgok.
2010. szept. 1. 13:58
 45/56 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok és a kérdést lányoknak tetted fel, de mivel lányok nem igazán adtak választ, én merészkedtem leírni a véleményem. A legfőbb ok az, hogy egy szexközpontú világban élünk. A TV-ben és minden médiában minden erről szól. A legtöbb valahogy is kinéző énekesnő, színésznő vagy akármilyen celeb szerepel a playboy-ban. A zenei csatornákon a klipekben félig meztelen nők táncolnak. Sok fiatalokat megcélzó műsor is erről szól (Szexi vagy nem, Cool Night Extra, vagy az MTV-n a Hefner villájában játszódó valóság show stb.) Gondolj csak bele, az egész körülöttük lévő világ ezt nyomatja ezerrel. Ezek után szerintem nincs abben semmi különös ha egy fiatal éretlen személyiség a környezetével azonosulni akar, és próbál annak megfelelni.
2010. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:
nemtom nekem a szeretethiány fáj legjobban, a természetes vágyak meg johogy egy kislány irányába terel.
2010. szept. 1. 14:09
 47/56 anonim ***** válasza:
becsajozol? juhhú! mesélj, hogy jött össze :D érdekel már már régóta figyelemmel kísértem a panaszáradatot :P
2010. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
pszcihologus felvetette, hogy regisztráljak társkeresöre.én nagy félve megtettem.rettegtem, hogy ismeröseim megtalálnak.most nyáron végefelé elkezdtem aktivkodni rajta.rövidke keresgélés után irtam egy olyat egy lánynak, hogy "jaj, csak az a cigi ne lenne nálad..." aztán igy elkezdtünk irogatni egymásnak.sirdogáltam, hogy velem senki se akar találkozni, na hát azt modnta, hogy de ö hajlando lenne. és bumm. találkoztunk.berántottam a kis világomba, és mintha tetszett is volna neki, mert más elsö randin is olyan tök közel ült, hogy simán át lehetett ölelni, meg stbstb.nem dagat.nem csunya.szépséges.meg kell probáljam vele, legalább hadd szokjam a dolgokat.csak különben nem tudom mi van, mert ültünk a buszmegállóban és egy tag egy kisbuszbol elkezdett nekünk kiáltozni (irigységböl????).én nem értem nem volt egyikünk ismeröse sem.majd valamikor 2 hét mulva megprobálok összehozni vele egy ujabb randit, aztán lépni valamit.de ugyis csak távkapcsolat lehetne.az meg nekem nem a legjobb igy elsöre.és ugye itt jön elö, hogy akik elkésnek, azok csak sizvhatnak.
2010. szept. 1. 14:24
 49/56 anonim ***** válasza:
jajnemár, ne a rosszat keresd már még most is! tökjó, kezdetnek simán jó akár így is, hogy messze van....de majd találkozgattok, alakul valami és ennek örülj! hiszen sikerül a csajozás :D és ráadásul egy szép csajjal, mint írtad...legyél heppi, ne a problémákon törd a fejed már most
2010. szept. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
de látod viszonylag könnyen lett egy nö, aki ismerkedik velem (na jo, eddig is viszonylag könnyen lett mindig), ilyen erövel akadhatott volna egy pesti kis buxxa is.
2010. szept. 1. 14:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!