Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14-18 éves lányok! Mi jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-18 éves lányok! Mi jó nektek abban, hogy pucéran pózoltok a tükör elött, meg felveszitek telefonnal a maszturbálásotokat? Hm?

Figyelt kérdés
oké, értem, hogy jóleső érzés jól kinézni, de ti valoban erre izgultok(a pénztárca, a repspekt, izomhát, és a kocsi mellett)? amugy nem értem miért vagytok büszkék ennyire, a szép testetekért nem tettetek olyan tulságosan sokat, csak ugy lett.ez nem olyan, mint mikor vért izzadva feljesztitek magatokat értelmes emberré.ha ennyire céltudatos embereknek tartjátok magatokat, hogy nektek minden sikerül (és hát valljuk be a cicko, meg a popsi miatt), akkor miért nem megy az iskola?remélem mindenkit felhuztam a kérdéssel.
2010. aug. 30. 15:28
1 2 3 4 5 6
 21/56 A kérdező kommentje:
jutott elég jó csaj, meg ezt is fel kéne irnod, ha már ismered a kérdéseimet.és azt is, hogy mindenki azt mondja, aki látott engem, hogy a kis fejemmel vannak problémák.de legalább nem azért utálnak, mert zsírkocka vagyok.
2010. aug. 30. 16:12
 22/56 A kérdező kommentje:
mármint 1 db elég jó csaj jutott.a többi meg ami juthatott volna nem volt olyan fullosan jo mint az elsö, meg amugy is elrontottam mindet.küldhetnék képeket, hogy milyen lányokhoz volt közöm amolyan ismerkedés szinten (szal, hogy kik álltak velem szoba), aztán csak sipákolnátok.de hát szegények sosem hiszik el, hogy engem valoban nem birnak a csajok.aztán idövel csak rájönnek és a saját börükön megtapasztalják...pedig én mindig szolok nekik elöre. (ja és nem vagyok meleg)
2010. aug. 30. 16:14
 23/56 anonim ***** válasza:
akik meg juthattak volna nem voltak olyan fullosan jók? ebben a helyzetben mi a fhaszomért válogatsz?gondolom a a nem fullosan jók nálad sem a bűnrondákat jelentik...akkor meg?ja én egyébként még nem láttalak uh fingom nincs h milyen problémák vannak a fejeddel
2010. aug. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
hát ja.a bünrondátol elég messze voltak még azok is.mondjuk 7/10 volt a legroszabb (a szolid lányok skáláján) nem is birtam soha a kirittyentett plázamacskákat.
2010. aug. 30. 16:23
 25/56 A kérdező kommentje:
most is randizok egy lánnyal, elég szép, csak hát nem olyan "tüzrölpattant", kis halk szavú.én meg ugy vagyok vele sajnos, hogyha eddig küszködtem, akkor ne löjem már le a poént egy silány kapcsolattal (ugyanis én tölem nem lesz jo) a dolgot.kicsit elszállt követelmény, nem? az a szomoru, hogy az egész csak azon mulik, hogy mennyire tud az ember csajozni.mert ha nagyon, akkor lehet jó csaja is, de másképp meg csak ami "akad"...
2010. aug. 30. 16:28
 26/56 anonim ***** válasza:

fura egy felfogásod van

,,ne löjem már le a poént egy silány kapcsolattal''--most ha nem tűzről pattant hanem halkszavú akkor az neked már silány?

,,(ugyanis én tölem nem lesz jo)''-- ezen is változtathatnál, nagyon elkönyvelted már magadban h te szar vagy és ha így érzed nem is lepődök meg ha neked minden silány, egy ilyen szarfelfogású nem magabiztos pasi nem tudom mikor tudná megszerezni a hőn áhított fullos csajt...

2010. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 A kérdező kommentje:
én nem tudnék járni egy olyan lánnyal, aki nem elég okos hozzám.azért valljuk be, hogy ez is számit.vagy mittudomén.nem értek ezekhez a dolgokhoz.most összejönnék vele, ok.és aztán? nem lenne unalmas, hogy nem érti, amit mondok neki?vagy végülis tök mindegy, van egy csomo ismerösöm, hogy végigbukdácsolták a gimit, aztán mégis jol tudok velük beszélni.de ez a lány akkor is kicsit tul csendes.
2010. aug. 30. 16:38
 28/56 A kérdező kommentje:
ja és cigizik!
2010. aug. 30. 16:39
 29/56 anonim ***** válasza:
azt megértem h seggbuta barátnőt nem akarsz, nekem se kéne. de az azért egy dolog h tanulásban nincs a toppon, attól még lehet h a hétköznapokban jól ellehet vele társalogni, és mindenhez hozzá tud szólni.mondjuk a cigizés nálam se előny de még belefér, kíváncsi lennék erre a mostani lányra, küldenél privibe képet róla?
2010. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:

Sorry,engem nem sikerült felhúznod.PEdig ebbe a korosztályba tartozom.


És tudod,miért nem lettem ideges?

Mert akinek nem inge,ne vegye magára.Én nem vettem magamra.

Nem gondolom magamról,hogy olyan hű dejó csaj lennék,jól tanulok (minden évben meg van min. 4,25 az átlagom) és vannak céljaim.Nos,ezek között a célok között nem szerepel a kérdésben említett egyik dolog sem.


Ja,igen vannak olyan lányok,amilyenekről te írtál,ÉS?

Nem érdekel.Ha azt gondolják,hogy ettől menők és majd felnéznek rájuk hát így jártak.Nem érdeklik őket,hogy mások lenézik őket ezért,mennek a saját fejük után,aztán meg majd szívnak.Ennyi.

15/L

2010. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!