Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját anyja elől eltitkolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját anyja elől eltitkolja? Szülők, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

48 éves nő vagyok, van két fiam, és egy kislányom. "Kislány", bár most múlt 16 éves. Másfél éve együtt van egy fiúval, és eddig csak pettingeltek (ezt mindig elmondta nekem). Most azonban egy hétig a Balatonon voltunk, ahová a fiú is velünk jött. Én nagyon kedvelem a barátját, mert igazán rendes fiú. Jobban mondva eddig kedveltem, most már nem vagyok benne biztos, hogy jó ez a fiú a lányomhoz. Ugyanis a harmadik balatoni éjszaka után azt láttam, hogy kora reggel kint ülnek a sátrak mögött, és nagyon összebújva, pironkodva susmusolnak. A lányom nagyon gondterhelt arcot vágott, és nagyon az az érzésem, hogy lefeküdtek egymással. Nekem ezt nem mondta el (ha megtörtént). Miért nem? Félt volna a haragomtól? Régebben mindig azt mondtam neki, hogy ha valaki csak hozzányúl 18 éves kora előtt, őt megverem, az illetőtől pedig eltiltom. De azóta már eltelt néhány év, nyilván ő is sejti, hogy nem gondoltam én, hogy ennyire szigorú leszek vele. Miért nem mondta el? Aggódott, hogy haragudni fogok rá? A védekezéstől nem félek, felelőségteljes a lányom, biztosan védekeztek, ha megtörtént. Sajnos hajlamos vagyok mindenért kiabálni, és úgy gondolom, 18 év alatt szerelmben sem kéne lefeküdniük. Lehet, hogy ezért titkolja? Félek, hogy nem lehetek részese a lányom ezen életének (természetesen úgy értem, hogy nem avat be). Mi történik, ha egy lánynak kikötik, hogy hány éves korától szexelhet, és addig már rég megteszi, de eltitkolja? A férjemmel megbeszéltem, szerinte jogos, hogy nem mondta el, azt mondja, úgyis "leüvöltöttem volna" :(( Szerinte mindenkinek maga kell eldöntenie. Szerintem nem így van, nem akarom engedni a lányomnak 18 éves kora előtt. Mit tegyek? Ha rákérdezek, úgysem fogja bevallani, lehet,hogy azért, mert fél.


Elnézést a hosszú leírásért.


2010. aug. 30. 14:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Minden jó,ha hajó a vége :P
2010. aug. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!