Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A saját anyja elől eltitkolja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját anyja elől eltitkolja? Szülők, ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

48 éves nő vagyok, van két fiam, és egy kislányom. "Kislány", bár most múlt 16 éves. Másfél éve együtt van egy fiúval, és eddig csak pettingeltek (ezt mindig elmondta nekem). Most azonban egy hétig a Balatonon voltunk, ahová a fiú is velünk jött. Én nagyon kedvelem a barátját, mert igazán rendes fiú. Jobban mondva eddig kedveltem, most már nem vagyok benne biztos, hogy jó ez a fiú a lányomhoz. Ugyanis a harmadik balatoni éjszaka után azt láttam, hogy kora reggel kint ülnek a sátrak mögött, és nagyon összebújva, pironkodva susmusolnak. A lányom nagyon gondterhelt arcot vágott, és nagyon az az érzésem, hogy lefeküdtek egymással. Nekem ezt nem mondta el (ha megtörtént). Miért nem? Félt volna a haragomtól? Régebben mindig azt mondtam neki, hogy ha valaki csak hozzányúl 18 éves kora előtt, őt megverem, az illetőtől pedig eltiltom. De azóta már eltelt néhány év, nyilván ő is sejti, hogy nem gondoltam én, hogy ennyire szigorú leszek vele. Miért nem mondta el? Aggódott, hogy haragudni fogok rá? A védekezéstől nem félek, felelőségteljes a lányom, biztosan védekeztek, ha megtörtént. Sajnos hajlamos vagyok mindenért kiabálni, és úgy gondolom, 18 év alatt szerelmben sem kéne lefeküdniük. Lehet, hogy ezért titkolja? Félek, hogy nem lehetek részese a lányom ezen életének (természetesen úgy értem, hogy nem avat be). Mi történik, ha egy lánynak kikötik, hogy hány éves korától szexelhet, és addig már rég megteszi, de eltitkolja? A férjemmel megbeszéltem, szerinte jogos, hogy nem mondta el, azt mondja, úgyis "leüvöltöttem volna" :(( Szerinte mindenkinek maga kell eldöntenie. Szerintem nem így van, nem akarom engedni a lányomnak 18 éves kora előtt. Mit tegyek? Ha rákérdezek, úgysem fogja bevallani, lehet,hogy azért, mert fél.


Elnézést a hosszú leírásért.


2010. aug. 30. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Szakértői véleményem szerint meg kell, hogy nyugtassa lányát, hogy egy esetleges szexuális aktusnak barátjával semmilyen negatív következménye nem lehet részéről. Valószínűsíthető, hogy az ön által régebben megígért "büntetéstől" tartott. Ha helyre akarja állítani a bizalmat, ne támadja le ezzel. Egyszer mellékesen jegyezze meg, hogy ő már nagylány, és nem fenyegeti semmilyen anyai büntetés.


-Dr. M

2010. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

A férjednek valószínűleg igaza van. A leírás alapján a lányod már nem kisgyerek, éretten gondolkodik, rendes barátja van. Miért olyan fontos neked, hogy ne feküdjön le vele? Miért akarsz annyira a része lenni a lányod "ezen életének"?

N31

2010. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

más is utalt arra hogy lefeküdtek mint hogy "susmusoltak" szerelmesen és gondterhelt arcot vágott?

ha a pettinget megbeszélte veled akkor azt is meg fogja hogy ha elvesztette a szüzességét. csak te kezdeményezd a beszélgetést.

2010. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm :( egyszerűen csak féltem őt.:(
2010. aug. 30. 14:33
 5/21 A kérdező kommentje:
Utalt, nem is néz azóta a szemembe...
2010. aug. 30. 14:34
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben a válasz! Ha hajlamos vagy mindenért leordítani a fejét, akkor érthető, hogy ekkora dolgot nem is mer elmodani! Az a gond, hogy ezt te alakítottad ki benne. Ha megtörtént, akkor már kár azon morfondírozni, hogy te engedted volna-e vagy nem! Ha akarsz róla beszélni a lányoddal, akkor nyugodtan, türelmesen, normálisan üljetek le. Ahogy az első válaszoló is írta!

Most már max. annyit tudsz elérni, hogy ha lesz egy másik fiú, akkor mondjuk ne feküdjön le vele pár hét után.

2010. aug. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nekem ezt mondta volna anyukám én sem mondtam volna el neki..

Maga hány évesen vesztette el??

Lehet maga 18 után de a lánya nem. Ebbe semmi baj nincs!!

Ne csodálkozzon,ha nem mondja el:S

Meghogy szerelmes se legyen amig elnem múlt 18:O

Hát az anyukának támogatni kéne a lányát:S

A szerelmet ne mi döntjük el az jön magától:)

A szívnek nem lehet parancsolni!!

Ha a lánya lefeküdt a barátjával akkor biztos jól átgondolta!

Beszélgessenek,hogy nem haragudna rá ha elveszitené stb.. És elfogja mondani csak ne ordibálás legyen a vége:S

2010. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit mintha szigorúnak tünne vele. Petting után tudni lehetett volna, h már nem várnak több mint 2évet(lehet nem itt olvastam ezt :D ). Tudom h rég volt, és nehezen emlékszik vissza az ember, de nem voltak arra utaló jelek, h itt bizony szűztelenítés volt? Véres rony, stb...

Am a férjnek teljes mértékbe igaza van...

2010. aug. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy pár éve mondtad, de ez benne maradt a lányodba.Fél "tőled" hogy mit fogsz szólni, és hogy nem találkozhatnak, nem viszitek el őt is többet magatokkal nyaralni..stb..szerintem ha leülsz és beszélsz vele, hogy nyugodtan mondja el nem lesz baj, nem kiabálod le, csak azért kérdezed, mert mint anya szeretnéd tudni mi van a "kislányával" így több esélyt látok rá, hogy elmondja, mint hogy azt várd, hogy magától odaüljön és belekezdjen!

anno én sem mondtam el anyunak, mondjuk ő tényleg nem kiabált volna le meg semmi se..

szóval azt javaslom Te menj oda hozzá és kezdj el beszélni vele, de mindenképpen tedd hozzá azt, hogy nem lesz semmibaj és nem tiltod el és stbstb

2010. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Szeretik egymast es 1.5 eve együtt van a sraccal...szerintem mar eleget bizonyitottak ahhoz, h lefekhessen a parjaval....Egyebkent hiaba tiltanad öt, akkor is lefeküdne vele mert ez igy van rendjen... Ehelyett inkabb allj melle és tanacsold neki, h hasznaljon fogamzasgatlot amitöl megnyugodnal te is... A lanyod meg büszke lenne ra, h ilyen megertő anyukaja van es halad a korral! 23/L
2010. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!