Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívás nélkül is el szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívás nélkül is el szoktatok menni a párotokhoz kapcsolatban, vagy csak ha hív?

Figyelt kérdés

Nők, ha kapcsolatban vagytok valakivel, akkor mindig megvárjátok, hogy a férfi áthívjon magához? Vagy mentek magatoktól is?

Én mindig megvárom, amíg hív, de mintha ez a páromnak nem annyira tetszene. De ha meg napokig nem jön ő hozzám, akkor úgy gondolom, nem akar velem lenni, és akkor megalázónak érzem, hogy rávarrjam magam.

Mi a normális ebben?


2021. aug. 25. 18:49
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Amikor utoljára jártam az exnél, ő hívott magához, és amint beléptem az apja nekem rontott hogy elküldjön. Hát még ha hívás nélkül megyek! (Amire ráadásul sokszor kért az ex...hogy lepjem meg...)


Szerintem jól nevelt ember vagy nem állít be csak úgy valakihez, vagy ha igen akkor is fel van rá készülve, hogy esetleg el lesz küldve vagy ajtót se nyitnak neki, mert rosszkor megy.

2021. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%
Miota vagytok egyutt es hany evesek? Mert friss kapcsolatban meg athivogatas van inkabb. De hivatlanul kesobb sem allitok be senkihez, hanem megbeszeljuk.
2021. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!