Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívás nélkül is el szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívás nélkül is el szoktatok menni a párotokhoz kapcsolatban, vagy csak ha hív?

Figyelt kérdés

Nők, ha kapcsolatban vagytok valakivel, akkor mindig megvárjátok, hogy a férfi áthívjon magához? Vagy mentek magatoktól is?

Én mindig megvárom, amíg hív, de mintha ez a páromnak nem annyira tetszene. De ha meg napokig nem jön ő hozzám, akkor úgy gondolom, nem akar velem lenni, és akkor megalázónak érzem, hogy rávarrjam magam.

Mi a normális ebben?


2021. aug. 25. 18:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
77%
Szamodra nem letezik normalis ut? Hogy beszelsz vele, felhivod, irsz, es legalabb szolsz, vagy megkerdezed jo-e ha mesz.
2021. aug. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
23%

Nálunk is hasonlo volt.

Mivel eleinte csak használgatott igy mindig ugy csináltuk h jött ertem kocsival es elvitt magához.


Aztan elkezdte követelni hogy ne neki kelljen hoznia magamtol miert nem megyek?

Mondtam neki mert nem járunk..most menjek házhoz b.szatni magam mint egy rendelt vki? En ezt soha..

Őt meg marhára irritálta, hogy nem megyek hozzá, csak ha visz.

Es arra hivatkozott hogy minden normalis kapcsolatban megy a nő is a ffihez. De mondtam neki csak epp ez nem normalis kapcsolat. Ne hasonlitgassa már járáshoz. Nem fogok csöngetni, meg állni a küszöbön..


Aztán ugye szerelmes lett járni kezdtünk etc.

Lassan fokozatosan kezdtem csak megnyílni valahogy.


Azóta a haverjainak is nagy hanggal mondogatja hogy "jön/jött hozzám!!"

2021. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
30%
*azóta mar felvetem en is neki hogy megyek
2021. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

12# Ha a vége így is, úgy is dugás, akkor nem mindegy, hogy te mész oda vagy visznek?


Én is azzal értek egyet, hogy kölcsönösen kell kezdeményezni. Ha mindig csak én hívom/viszem, na AZ tényleg olyan, mintha "baszatná magát", ahogy te fogalmazol.


Egy egészsége kapcsolatban mindkét fél kifejezi, hogy vágyik a másik társaságára

2021. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%

14

Sztem degradálo ha egy nő azért "kaparja a küszöböt",mert jött d.gni.

A pr.stiknak persze ez hót' természetes. Hát nekem nagyon nem az..

2021. aug. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

14# Jó, ez jogos. De ha az ember fiához a barátnője jön át, az azért más.


A különbség persze "csak" annyi, hogy ez esetben ki van mondva a járás, míg az előző példában nincs.


Amúgy jobb megbeszélni a találkát és akkor nincs "küszöb kaparás" :)

2021. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
12%

16 pontosan.

Eleinte azzal kezdtem majd akkor fogok en jonni ha kulcsom lesz :D

Hiaba a megbeszéles mert akkor is csöngetni meg szobrozni kell..


Persze hogy egyutt járásnál ez már merőben máshogy veszi ki magát. De azert csak szex esetén azért ne pr.stiként kezeljenek már..

2021. aug. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%

17# Szerintem ez nem prostinak kezelés (ezt a szót amúgy még engedi a gyk, hiszen egy foglalkozásról beszélünk), legfeljebb ha saját magadat minősíted annak - amit gondolom te sem szeretnél.


Nyilván más egy szexkapcsolat, mint egy párkapcsolat, mások a szabályok, de igazából ezeket mindig két fél dönti el.

2021. aug. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Jo. Vmelyik nőnek belefér hogy házhoz jár csak d.gni, valamelyik Nőnek meg nem. Van ez igy.

Kérdés a pasik melyiket minek nézik.

2021. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
Soha senkihez nem megyek váratlanul és eztviszont is elvárom. Mindenki non-stop a kib.szott telefonját bújja, nem igaz, hogy nem lehet odaszólni, hogy "Julis, fél óra múlva átugrom, jó neked?"
2021. aug. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!