Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hívás nélkül is el szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hívás nélkül is el szoktatok menni a párotokhoz kapcsolatban, vagy csak ha hív?

Figyelt kérdés

Nők, ha kapcsolatban vagytok valakivel, akkor mindig megvárjátok, hogy a férfi áthívjon magához? Vagy mentek magatoktól is?

Én mindig megvárom, amíg hív, de mintha ez a páromnak nem annyira tetszene. De ha meg napokig nem jön ő hozzám, akkor úgy gondolom, nem akar velem lenni, és akkor megalázónak érzem, hogy rávarrjam magam.

Mi a normális ebben?


2021. aug. 25. 18:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%
Ebben semmi nem normális. Nem a rabszolgám, hogy mindent csak parancsra tegyen. Meg olyan sincs hogy napokig nem beszélünk.
2021. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hívatlanul azért nem szabad odamenni senkihez. A múltkor én is átmentem délután hozzá, mert tudtam otthon van, aztán hiába csengettem, mert bealudt a TV előtt.
2021. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Megbeszéljük, hogy mikor és kinél találkozunk. Vagy előtte megcsörgetjük egymást, hogy van-e kedve találkozni egy óra múlva.

Amíg nincs kulcsunk a másikhoz, nem megyünk át megbeszélés nélkül. De nem is várunk a másikra, hogy majd hív.

2021. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Hívatlanul senkihez nem állítok be, hacsak nem élet-halál kérdése. Amíg nem éltünk együtt, megbeszéltük, mikor akarunk találkozni, és hogy hol, aztán, ha valamelyikünknek hamarabb kedve lett hozzá, az írt a másiknak, jó-e.
2021. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek sehova meghívás nélkül, még akkor sem, ha a párom. Lehet, hogy nincs is otthon, más programot szervezett stb. Az viszont alap, hogy simán rákérdezek, hogy mikor, hol találkozunk.
2021. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem írtam, hogy nem beszélünk napokig, hanem hogy nem jön át pár napig.


Nem akarnék bejelentés nélkül beállítani. Hanem úgy értettem, hogy beszélgetés közben felvetni neki, hogy mit szól hozzá, hogy átmegyek esetleg.

2021. aug. 25. 18:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne sértődj meg, kérlek, de ha vagytok olyan intim viszonyban, hogy szexeltek, akkor kellene annyira intimnek is lennie, hogy meg merd kérdezni, átmehetsz-e.
2021. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
6-os Ezt simán megteheted, nincs ebben semmi rossz. Ha így értetted, akkor igen, lehet, hogy nehezményezi, hogy te nem kezdeményezel találkozót, mert ezzel akaratlanul is azt üzened, hogy nem érdekel.
2021. aug. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Sejtem, hogy hülyén lettem nevelve ezen a téren. Hogy a nőnek nem illik kezdeményezni, meg ha a férfi akar, akkor megy, ha meg nem megy, az azt jelenti, hogy nem akar......

Köszönöm a válaszokat!

2021. aug. 25. 19:04
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban felejtsd el ezt a hülyeséget :). A férfi is érző lény, aki szereti érezni, hogy a barátnője vágyik a társaságára, márpedig ezt a kölcsönös kezdeményezéssel lehet a legjobban kifejezni :).
2021. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!