Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ha egy férfi látásból ismer egy lányt és tetszik neki, így milyen jeleket tud neki küldeni, amiből megértheti a lány, hogy kedveli?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


20- as éveim elején járok. Nem vagyok jó a flörtben.


Van egy ismerős lány, akit nagyon bírok.


Hogyan hívjam fel a figyelmét rá, hogy kedvelem nyomulás nélkül?


Ti már tapasztaltak vagytok, kérlek segítsetek.



2021. aug. 17. 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
A mai vilagban megy ez a bejelollek felveszlek ismimnek aztan likok chat tali puszcsi juj megcsókolhatom jé p.ncija van mit csináljak help
2021. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Szal ezt.
2021. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a jeleket, hívd randira. Egyenes és csomó időt megspórolsz.
2021. aug. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hívd kávézni. A többi felesleges időhúzás. Egy nő.
2021. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szóba elegyedsz vele és elhívod egy kávéra. Nem atomfizika, pofátlanul egyszerű és rengeteg időt megspórolsz vele. Ha kedvel, rábólint simán. Ha nem, mész tovább, nem történik semmi baj.
2021. aug. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azért az elsőn jót röhögtem. Feldobtad a napomat. :)


Én nem akarok azért ajtóstól rontani a házba. Egy csendes, szerény lányról beszélünk.

2021. aug. 17. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Írnál kicsit bővebben a szituról? Hol szoktatok talakozmi? Beszélgettek? Csak köszöntök? Azt se?


Szerintem nem mindegy azért.

2021. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Gyakorlaton vagyunk egy helyen, csak más osztályon.


Kb 3 naponta találkozom vele. Mindig váltunk pár szót. Megszokott kérdezni, mi újság, stb. És beszélgetünk, de általában a benti dolgokról még.

2021. aug. 18. 07:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Na szerintem ebben az esetben, egyszer ha dumáltok pár szót, nyugodtan megkérdezheted hogy nincs-e kedve inni egy kavet, először csak ott benn a munkahelyen. Akár sima kollegiális kavénak is felfoghatja, de ha belemegy onnan mar akar simán mehet tovább is. Kávézas közben meg nyugodtan megkerdezheted hogy hogy telt a hétvege stb.


Aztán ha kaveztok pl (tea is lehet ha nem kávézik), megkerdezheted hogy van-e kedve egyszer munkaidőn kívül is onni egyet.

Ez meg mar egyértelmű.

2021. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!