Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ez így nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Annyi mindent hallok, hogy így szűzqrva, úgy álszent... 17 éves vagyok, szűz, jeles tanuló, eddig csak komolyabb kapcsolataim voltak, de néha én is szeretek eljárni bulizni (havonta), és ha már ott vagyok, jól érzem magam, "rázok", csak a jókedv miatt iszom valami kis töményet, de mindig tudok magamról:) sosem egyedül megyek, ügyelek arra, hogy azért pasi is legyen a társaságomba, ha valami történne:) táncolok pasikkal is, akár simulékonyan is, persze csak olyanokkal akik szintén tudnak magukról, látásból/ hallásból ismerem őket, vagy csak szimplán tetszenek. Ez így annyira gáz lenne?
2010. aug. 29. 18:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Komoly: hosszabb ideig tartó, nem cserélgettem a pasiaim naponta:)
2010. aug. 30. 19:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!