Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Ez így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Ez így nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Annyi mindent hallok, hogy így szűzqrva, úgy álszent... 17 éves vagyok, szűz, jeles tanuló, eddig csak komolyabb kapcsolataim voltak, de néha én is szeretek eljárni bulizni (havonta), és ha már ott vagyok, jól érzem magam, "rázok", csak a jókedv miatt iszom valami kis töményet, de mindig tudok magamról:) sosem egyedül megyek, ügyelek arra, hogy azért pasi is legyen a társaságomba, ha valami történne:) táncolok pasikkal is, akár simulékonyan is, persze csak olyanokkal akik szintén tudnak magukról, látásból/ hallásból ismerem őket, vagy csak szimplán tetszenek. Ez így annyira gáz lenne?
2010. aug. 29. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szeritem nem gáz bulizni kell :) 21/f
2010. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz

mi az hogy bulizni kell?o.O .. ezt nem kell.. ezt lehet

2010. aug. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

kur-vásan táncolsz a pasikkal, akiket nem ismersz, aztán ha szexelni akarnak veled, akkor meg hagyod őket.

szűzqrva.

2010. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

pont erről beszélek kedves előző:D

bulizni megyek, táncolni (mégha "erotikusan" is) és nem dugni:D

2010. aug. 29. 18:51
 5/11 anonim ***** válasza:
25%

pont ezt utálom. mikor a csajok qurvásan viselkednek, kelletik magukat, úgy is táncolnak, de mikor arra kerülne a sor, akkor nem akarják.

egy bevállalós csaj viselkedjen úgy mint egy bevállalós csaj, egy prűd csaj pedig úgy mint egy prűd csaj.

2010. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

Daemon Hill,TE fogalomzavarban szenvedsz!Egy csaj nem attól lesz szúzqrva,hogy jól érzi magát egy szórakozóhelyen,és önfeledten bulizik,táncol,hanem ha felhívást ad keringőre,aztán mégsem megy.A Kérdező pont nem az a kategória.Persze a sikertelen,megkeseredett,béna pasik ezt mondják minden nőre...

Kérdező,ne foglalkozz azokkal,akik ezt mondják Rád,ezzel csak a saját szerencsétlenségükért akarnak bosszút állni mindenkin,aki összevissza dugás nélkül is képes jól érezni magát.Ellentétben bizonyos lúzerekkel,akiknek nem jut nő...

2010. aug. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hogy eljársz bulizni és táncolsz pasikkal ez full természetes, és szerintem még az is ha el-el csattan 1-2 csók.
2010. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik bulizásnak az én szótáramban .

20F

2010. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen normális, ha te így jól érzed magad. Mondjuk bennem felmerült hogy ha van pasi, aki tetszik, simulósan rázod vele bulin stb., akkor miért nem akarod továbbvinni a dolgot?


Röviden: ha nem csak azért utasítod el a pasikat, hogy a pici egódat kényeztesd vele, akkor nincs semmi gond, várj ameddig akarsz és közben bulizz. 19/F

2010. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csak komolyabb kapcsolataid voltak, de szűz vagy? akkor mitől volt komoly.

de a kérdésre válaszolva, nem tűnik gáznak.

2010. aug. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!