Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belső vagy külső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23Shinra kérdése:

Belső vagy külső értékek számítanak a lányoknak ?

Figyelt kérdés

Előre is szeretném leszögezni, hogy mivel anonim az oldal minden lány/hölgy csak ŐSZINTÉN válaszoljon, nem fogok leszólni senkit, és lepontozni sem, és az sem fog kiderülni hogy ki írta ki.


Ez most nem az az idő amikor megkell játszanotok magatokat,hogy jó embernek tünjetek, mert úgysem ismer innen titeket senki. Ha képtelen vagy őszintén válaszolni, akkor inkább ne válaszolj !


Kérdés adott :


Nektek a belső értékek fontosabbak mint a külső?


Egy ronda srác is megdobogtathatja a szíveteket, ha figyelmes, kedves, őszinte, jófej, humoros és okos?


Válaszoitokon sok múlik, de ez nem azt jelenti hogy bátorítani kell,vagy szolidarításból " Persze, a rondáknak is van esélye, mindent bele " , mert ez nem segítség, hanem csak hitegetés.


Amire én kiváncsi vagyok az az HOGY ŐSZINTÉN leírjátok erről a véleményeteket.

( Ha lehet korral megjelölve)


Köszönöm!


2021. aug. 15. 13:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mindkettő fontos. Nem értem, ezeket miért kell szétszedni. Meg ilyen aprócska szeletekre koncentrálni.


Ha megfordítom, én nem akarnék olyan férfival lenni, akit akár a belsőm, akár a külsőm taszítja, vagy akár úgy áll hozzá(m), hogy "eh, még elmegy".

2021. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Lehetek én kedves, normális, odafigyelő, viszont ez nem csak bennem van meg."


Egyetértek azzal, aki azt írta, hogy ez alap. Én még azt is hozzátenném, hogy minden érzelmileg egészséges családi környezetben felnőtt ember számára az elvárható civilizációs minimum.

2021. aug. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire érdekes egyébként, hogy valahányszor ezen a fórumon reklamálnak a csúnya fiúk, hogy miért nem a belső értékeket figyelik a lányok, ezen belső értékek között valamilyen rejtélyes oknál fogva fel sem merült egy helyen sem az extrém magas érzelmi intelligencia. Na vajon miért?
2021. aug. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
Az is érdekes, hogy a csúnya fiúk reklamálnak, hogy miért nem a belsőt nézik a *szép* lányok.
2021. aug. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Volt egy haverom, évekig haverok voltunk, eszembe nem jutott egyszer sem más, megmondom őszintén nem volt Adonisz, magas volt, de nagyon vékony, ez nekem nem jön be, soha nem volt vékony pasim, vagy ducibb volt, vagy izmos. Fejre sem volt jó, szemüveges volt, kacska fogakkal, a haja mindig valami extrém színű volt(nálam ez se fekszik), stb. Aztán egyszer úgy alakultak a dolgok ahogy nem vártam, és lett valami közöttünk, olyan közel került hozzám, hogy megbolondultam tőle, és tudtam, hogy igazából csúnya, meg hasonlók, de minden más annyira stimmelt, hogy ez lett belőle. Egyszerűen 24 órában kívántam őt. Majd vége lett, és azóta is csak bámulok néha magam elé, és egyrészt örülök, hogy ezt az érzést megtapasztalhattam, másrészt bőgni tudnék, hogy elvesztettem azt az embert aki nekem közel egy évtizedig volt a bizalmasom, haverom, barátom, majd később a partnerem, szeretőm, szerelmem.

Tehát krdésedre a válasz a külső fontos, hisz azt látod meg először, de később alakulhat úgy a dolog, hogy nem fog érdekelni hogy néz ki.

2021. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!