Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belső vagy külső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23Shinra kérdése:

Belső vagy külső értékek számítanak a lányoknak ?

Figyelt kérdés

Előre is szeretném leszögezni, hogy mivel anonim az oldal minden lány/hölgy csak ŐSZINTÉN válaszoljon, nem fogok leszólni senkit, és lepontozni sem, és az sem fog kiderülni hogy ki írta ki.


Ez most nem az az idő amikor megkell játszanotok magatokat,hogy jó embernek tünjetek, mert úgysem ismer innen titeket senki. Ha képtelen vagy őszintén válaszolni, akkor inkább ne válaszolj !


Kérdés adott :


Nektek a belső értékek fontosabbak mint a külső?


Egy ronda srác is megdobogtathatja a szíveteket, ha figyelmes, kedves, őszinte, jófej, humoros és okos?


Válaszoitokon sok múlik, de ez nem azt jelenti hogy bátorítani kell,vagy szolidarításból " Persze, a rondáknak is van esélye, mindent bele " , mert ez nem segítség, hanem csak hitegetés.


Amire én kiváncsi vagyok az az HOGY ŐSZINTÉN leírjátok erről a véleményeteket.

( Ha lehet korral megjelölve)


Köszönöm!


2021. aug. 15. 13:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik fontos. Hiába a számomra megfelelő beelső, ha nem vonzódok hozzá. És fordítva is igaz, akármilyen jóképű is a pasi, ha buta, bunkó vagy semmi közös nincs bennünk, akkor nem kell.
2021. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%

Igazából volt már 1-2 olyan barátom, akikkel interneten ismerkedtem össze. Sokkal hamarabb beléjük szerettem, minthogy képet láttam volna róluk. Persze ha egy osztálytársamról lenne szó, akit nap mint nap látok, megfigyelem a cselekvéseit, akkor sokkal jobban hozzáadódik az is, hogy hogyan néz ki. (Kivéve amikor nem, mert erre is volt már példa, hogy olyanba szerettem bele, aki külsőleg nem volt a toppon közel sem)

Szerintem ez a lányoknál/nőknél nem teljesen kiszámítható, egyszer így, egyszer meg úgy, de szerintem az tény, hogy akármennyire lehet helyes, ha belül nem az én típusom, akkor nem is fogok utána menni

2021. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2-es, és tegyük fel ha belülről teljesen a te típusod, viszont külsőre egyáltalán nem fog meg?
2021. aug. 15. 13:23
 4/25 anonim válasza:
Mint mondtam, ha pl interneten keresztül ismerem meg, onnantól nekem szinte teljesen mindegy, hogy néz ki, mert már megszerettem. Ha viszont élőben ismerem, akkor lehet már neccesebb, mivel akkor van ott egy plusz tényező, ami miatt bennem is lehetnek gátlások, szóval érted.. Erre így nem tudok semmi biztosat mondani, egyszer már hozta így az élet, lehet legközelebb máshogy alakulna, nem tudom
2021. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
14%

Lehet csúnya, kövér a pasi, ha a bankszámlája gyönyörű!

Kit érdekel, hogy néz ki a pasi? Ha BKV - val jön az első randira, már maximum csak a "barátzónába" kerülhet az illető...

Ha menő verdája van a pasinak, van egy háza - vagy lakása, menő állása, akkor máris nedves a bugyingó! Az sem érdekes, ha ronda, meg olyan dagadt, hogy majd kifolyik az autóból!

Ki kell "lőni" neki minimum egy gyereket, máris megvan alapozva a nőnek az élete!

2021. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő fontos, de a belső fontosabb. A férjem nem egy adonisz, de nekem tökéletes, a személyisége isteni. Volt nem egy pasim, aki jobban nézett ki, de belsőleg annyira nem jöttek be, hogy pár randinál tovább nem akartam velük többet találkozni. A karizma, humor, határozottság, közös érdeklődés, és bánásmód nyert.
2021. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
5-ös lemerem fogadni hogy férfi vagy, és neked is társ keresési problémáid vannak. Kétségtelen hogy vannak ilyen nők de meglátásom szerint nagyon kicsi ez a réteg. Inkább figyelj te is itt a válaszokra mint én, hátha tanulunk együtt valamit azzal kapcsolatban hogyan lehetne barátnőnk nekünk is ^^
2021. aug. 15. 13:38
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
5ös,6-os vagyok. A férjemmel úgy kezdtük a kapcsolatot, hogy én álltam jobban anyagilag, én raktam többet a közösbe, és sorolhatnám. Ne a megkeseredettség szóljon belőled, mert az egy nagy klisé, amit lefestesz. Nagyon kevés esetben fordul csak elő.
2021. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8-as nálad mi fogott meg a férjedben ?
2021. aug. 15. 13:45
 10/25 anonim ***** válasza:
Mivel szép vagyok, nem fogok ronda sráccal kezdeni, ha megtehetem hogy jóképű férfiakkal randizzak. Emellett nyilván fontos a belső és az intelligencia is. Ha külsőre tetszik, még át kell mennie az előbbi két szűrőn, és még ekkor sem biztos, hogy összeillünk.
2021. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!