Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nálatok mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nálatok mennyire számítanak egy fiúban a belső értékek?

Figyelt kérdés
Csak mert szerintem eléggé számítanak. A legtöbb helyen azt olvasom hogy női ideál az a magas/izmos férfi. Erre nagyon sok olyat látok hogy ilyen 50 kilós srácoknak a legtöbbnek van barátnője akkor azok a lányok nem is nézek a külsőt? Én pont hogy az ellentéte vagyok 183cm és 95kg izom de nem igazán sikerült még barátnőt találnom de nem tudom miért pedig mindenki mondja hogy jól nézek ki. Szóval tényleg ennyire számítanak a belső értékek egy fiúban? 17/f

#külső #belsoertek
2017. szept. 9. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát mi az hogy, nekem szinte csak azok számítanak.

Miért, te összejönnél egy 10/10-es jóseggű, formás, nagymellű, de sík hülye, udvariatlan csajjal, akinek még humorérzéke sincs? Na ugyan ez van az ellenkező nemmel is.

2017. szept. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
50-50% Nem vagyok álszent :D Belső is nagyon fontos, hogy passzoljunk, de külsőre is vonzónak kell találnom ahhoz, hogy legyen köztünk valami.
2017. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Baratnom az, aki ha meglat egy kockahasat, akkor az egy hu de helyes csavo. Volt mar h egy 30-40es pasira is mondta, pedig csak 15 eves. Ez nekem eleg fura volt😅 van egy otaraunk aki NAGYON jol nez ki, de egy kobunko... Meg szoktuk dumalni, hogy milyen jol nez ki, de nem jarnek vele mert 1. eselyem sincs h eszrevegyen 2. nem birnam ha mindenkivel kocsog lenne. Szerintem, ha belsoleg aranyos egy srac, akkor nekem sokkal konnyebb elfogadni nehany kulso hibajat. Ha nem egy egoista/sznob a gyerek, akkor nagyon joba tudok lenni barkivel.
2017. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A külső és a belső nekem kb. ugyanolyan fontos. Beszélgettem mostanában egy sráccal és tényleg 10/10es de annyira nincs közös témánk, hogy full gáz az egész. Na vele biztos nem jönnék össze, mert oké nagyon bejön de ha nem tudunk kötetlenül beszélgetni akkor ennek semmi értelme.
2017. szept. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem leszek álszent, nekem fontos a külső. Viszont a belső is ugyanannyira fontos. Az meg ma már divat hogy a srácok 50 kilósak úgyhogy ezzel ne is törődj.
2017. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Örökérvényű szabály: Külső megfog, belső megtart.
2017. szept. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Szerintem az a legfontosabb, lehet egy srácnak bármilyen jó külseje, a belső a legfontosabb, hiszen az örök, a szépség úgyis elmúlik, a belső megmarad ☺😊 14L
2017. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Haver 183 centisen 95 kilo izom az azt jelenti h ugy nezel ki mint Jeff Seid. 🤔
2017. szept. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Figyelj, a belső értékek nem csak a csajok miatt számítanak, hanem elsősorban MAGAD miatt és az önbecsülésed miatt (mondjuk ha valaki élvezi, hogy prosztó, annak mindegy.)


Ne ilyen egyszerűen lásd, mert nem fekete-fehér, hogy a külső VAGY a belső. Egyik nyilván kompenzálhatja a másikat egy határig.


Adj magadra. Ne csak a külsődre, a belső tulajdonságaidra is legyél igényes, mert nyilván nem a külsőddel van a probléma.

2017. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén, nálam 50-50%. A külső alapján kezd el érdekelni valaki, aztán ha szimpatikus, es ugy latom, megéri érte “küzdeni”, megismerem a belső tulajdonságait is. De volt mar arra példa, hogy a belső értékek kezdtek el érdekelni, es csak utana tetszett meg a fiu külsőleg is.
2018. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!