Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belső vagy külső értékek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23Shinra kérdése:

Belső vagy külső értékek számítanak a lányoknak ?

Figyelt kérdés

Előre is szeretném leszögezni, hogy mivel anonim az oldal minden lány/hölgy csak ŐSZINTÉN válaszoljon, nem fogok leszólni senkit, és lepontozni sem, és az sem fog kiderülni hogy ki írta ki.


Ez most nem az az idő amikor megkell játszanotok magatokat,hogy jó embernek tünjetek, mert úgysem ismer innen titeket senki. Ha képtelen vagy őszintén válaszolni, akkor inkább ne válaszolj !


Kérdés adott :


Nektek a belső értékek fontosabbak mint a külső?


Egy ronda srác is megdobogtathatja a szíveteket, ha figyelmes, kedves, őszinte, jófej, humoros és okos?


Válaszoitokon sok múlik, de ez nem azt jelenti hogy bátorítani kell,vagy szolidarításból " Persze, a rondáknak is van esélye, mindent bele " , mert ez nem segítség, hanem csak hitegetés.


Amire én kiváncsi vagyok az az HOGY ŐSZINTÉN leírjátok erről a véleményeteket.

( Ha lehet korral megjelölve)


Köszönöm!


2021. aug. 15. 13:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Amikor randiztunk, úgy nézett és hallgatott, mintha én lennék a világ legérdekesebb embere, mint akit őszintén érdekel minden. Nem csak bólogatott, nem ugrott át témákat. Elmondtam, mit nem szeretek egy kapcsolat elején, odafigyelt rá. A humora, a viselkedése. A gesztusok, amiket tett: csak azért felkelt hajnalban, hogy velem reggelizhessen/hozzon reggelit nekem, mielőtt munkába mentem. Nem kicsit korán kellett kelnie, és utaznia egy fél óráért cserébe. A magabiztossága, ahogyan beszélt és viselkedett. Előzékeny és udvarias, ugyanakkor nem viszi túlzásba. Pl az ajtót kinyitja, de nem segití le a kabátot, viszont ha fázok, odaadja az övét,ugyanakkor nem ugrál fel, ahányszor felállok az asztaltól - arany középút.
2021. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő fontos. Én is attól vagyok az, aki, ami kívül és belül vagyok egyszerre. A külsőm sok dolgot tükröz, ami belül van, nyilván látszik a testemen a szokásaim egy része, hogy miket csinálok tudatosan, hogy mire költök szívesen és mire tartom fölöslegesnek szórni a pénzt, egyáltalán mennyire engedhetek meg magamnak dolgokat, mit viselek el magamon, mit tartok szépnek magamon, mit merek felvenni, mihez van ömbizalmam.


Nekem fontos a külső, nem tudok tőle elvonatkoztatni egy párkapcsolatban. Egy barátnál csak az zavar max, ha büdös, de a párommal azért többet érintkezünk. Önmagában persze semmire nem elég, ahhoz, hogy valakivel együtt akarj élni, muszáj passzolnia belsőre hozzád.


A külsőben tudok kompromisszumot kötni, mert pontosan tudom, hogy ha az illető olyan belsőre, mint amilyen én vagyok és amilyet szeretnék magam mellé, akkor nagyon sokat ki tud hozni magából akkor is, ha nem nyert a génlottón. Nyilván az ellen nem tudok tenni, hogy kit tartok szépnek, de például az ápoltság, igényesség, sportosság és tudatosság a külső megjelenésben, belülről fakad. Tehát ha valaki belsőre stimmel, nagyon nagy dolgok kellenek ahhoz, hogy ne legyen elfogadható külsője, legalábbis nekem. Hiszen az már értékrend és felfogás kérdése, hogy milyen döntéseket hoz a külsejével kapcsolatban.

2021. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Pánszexuális vagyok. A külső nekem ebből kifolyólag sem a legmérvadóbb.
2021. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a külső annyiban fontos, hogy ne taszítson. Legyen ápolt, igényes, ne legyen elhízott (némi túlsúly belefér), és akkor nagyjából nyert ügye van.

A belső viszont borzasztóan fontos és nagyon finnyás vagyok. Nekem annyi nem elég, amit leírtál. Legyen hasonló értékrendünk, legyen tudatos, legyen mély önismerete, tudjon kommunikálni, legyen gazdag érzelmi világa, amit képes is megmutatni, legyenek céljai, amikért hajlandó tenni, legyen kreatív, stb. Ha ezeknek az együttese megvan egy ronda, de igényes srácnak, akkor nálam nyert ügye van.

2021. aug. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A belső a legfontosabb, de a külső is az. Mindenkinél más, hogy mennyire kompromisszumképes, ez igazából mindkettőre vonatkozik.


Szerencsés vagyok, mert a barátom mindkettőben szinte az ideálom, de ha belegondolok, hogy miket szeretek benne a legjobban, többségében belső tulajdonságok, a viselkedése és az érdeklődései jutnak eszembe. Nem a hajába vagy a magasságába szerettem bele, hanem a romantikus és szenvedélyes énjébe és a közös pontok azok, amik összekötnek minket, nem a szeme színe vagy az alkata.

25/N

2021. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy sokszor az én fejembe is ez motoszkál. Lehetek én kedves, normális, odafigyelő, viszont ez nem csak bennem van meg.


És ha már választani kell akkor biztos h a szebbet választja :')

2021. aug. 15. 14:43
 17/25 anonim ***** válasza:
18%
A bankkártyád vastagsága. Egy év s nem lesz semmid.
2021. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedvesnek, normálisnak és odafigyelőnek lenni a legalapabb dolog, de még belsőre sem extra semmiképp. Nem emel ki úgymond a többiek közül, még ha sok is a bunkó, csak azt lehet vele elérni, hogy ne legyél automatikusan a "szó sem lehet róla" kategória. Ezek nem akkora belső értékek, hogy valakinek a figyelmét önmagában felkeltsék. Sok szingli ember szeretné azt hinni, hogy ő különleges, mert kedvesebb, mint néhányan, akik kapcsolatban élnek, de egyrészt aki azokkal van, annak ez nem érték, másoknak meg csak alap. Az igazi belső érték az, mikor valakivel kicsit magadra találsz, mikor szívesen osztasz meg vele dolgokat, mert tudod, hogy érti és értékeli azokat, mikor találsz valakit, aki hasonló célokat tűz ki magának, nevet a poénjaidon és megnevettet, felszabadít és magabiztosnak, boldognak érzed magad a társaságában. Ez az a belső, ami el fog vinni magával második randira akkor is, ha a külső nem 100% felel meg az elvárásoknak. De attól még nem mentem második randira, hogy valaki szépen beszélt velem vagy megértően bólogatott. Nyilván, ha bunkó lett volna, az első felénél otthagyom, de önmagában ez lókuki.
2021. aug. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

"A bankkártyád vastagsága"


Hát ha valaki annyira nem látott még bankkártyát, hogy azt hiszi, vastagabb lesz, minél több rajta a pénz, attól tényleg menekülni kell.

2021. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Csak azert mert anonim nem azt jelenti hogy nem fognak hazudni :)
2021. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!