Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadja a nő, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja a nő, hogy a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Belemegy annak ellenére a kapcsolatba, hogy tudja hogy kicsi, utána megy a pislogás meg a hazudozás, a megcsalás.
2021. júl. 8. 18:15
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%
Aki, azt mondja, hogy nem számít a méret, csak tudja használni, na az nem volt még kis farkú pasival.
2021. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
36%
A kis farok sajnos tényleg nem sok mindenre használható.
2021. júl. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
82%

21-22 A kérdező gondolom 12-15cm-es farka rohadtul nem kicsi.

Nem kellene a kissebbrendűségi komplexusait erősíteni!

2021. júl. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, nekem 15. Az korrekt volt eddig. Sztem a 12 se annyira kicsi, mint ahogy a 12centisek gondolják. A mikropénisz nem itt kezdődik.
2021. júl. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem a hossz hanem a vastagság fontosabb, hiszen az tölti ki a hüvelyt. Amúgy is a hüvely elején lévő pár cm érzékeny. És ne feledjük, hogy a nők többsége a csikló izgatásával megy el, aktus előtt-közben-után. Különböző játékszereket is lehet használni.

Szóval ha csak nem extra kicsi péniszről beszélünk, akkor a szexben a méret sokadrangú.

Kémia, előjáték, kommunikáció, figyelem,fantázia. Ezek sokkal fontosabbak mint a méret.

2021. júl. 9. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont.

Én pedig pont az ellenkezőjét tapasztaltam. Volt férjemnek nagy volt és vastag, sosem volt igazi a szex, még szülés után sem. Sok pozicióban fájt, és csak csiklóval tudtam elmenni. Azt gondoltam ennyi, nekem nincs hüvelyi orgazmusom. (Exem előtt egy sráccal voltam együtt, de arra már nem is emlékszem, sokat bénátunk, mert mindketten szüzek voltunk, és 20 évsen ismertem meg az exférjemet.)

Mostani páromnak elég rövid, de a vastagsággal nincs gond. Nos miután rájöttünk melyik pozíció a legjobb mindkettőnknek, már nincs semmi gond, sőt van hogy 3-szor is elmegyek egy menet alatt hüvelyi orgazmussal, nem fáj sehogy, érzem is rendesen pedig nem vagyok mai csirke és szültem is már :)

Szóval nem kell általánosítani, és igenis számít az, hogy mit tud a férfi a nővel csinálni, mert az nem csak a farokméreten múlik. :)

2021. júl. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Ez az ismerőseid sztorija, ahogy látom.

Nos, gondolj kicsit arra, hogy a büszkeségük nem fogja hagyni belátni, hogy nem a farokméret miatt hagyták el őket. Az én exem pl. szerintem a mai napig azt hiszi, és azt mondja, hogy anyukám hatására szakítottam vele, de ez nem igaz. Tény, hogy édesanyám nem kedvelte, amit tudtunk is mindketten, de akkor már évekkel ezelőtt kiadhattam volna az útját, ha tényleg miatta döntöttem volna így.

2021. júl. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt. Nagyon ritka amikor számít a lényeg, de tagadják. Eszméletlen ritka.
2021. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!