Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tagadja a nő, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadja a nő, hogy a méret a lényeg?

Figyelt kérdés
Belemegy annak ellenére a kapcsolatba, hogy tudja hogy kicsi, utána megy a pislogás meg a hazudozás, a megcsalás.
2021. júl. 8. 18:15
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Meg nem az számít, hogy mekkora, hanem az, hogy tudja használni meg bla bla blaaa...


Utána meg megy a pofára esés

2021. júl. 8. 18:16
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Vannak a nők, azon belül meg vannak rendesek, normálisak, és vannak az idióták (férfiaknál dettó)


Te idiótákkal találkoztál. Vagy csak a pletykát követed?

2021. júl. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Ismerősi körökben hallom látom. Egyik ismimtől ezért váltak el mert szülés után nem volt jó a szex pedig elötte: jajj nem számít minden rendben lesz stb stb


De rengeteget lehet még mesélni...


Én már rég feladtam, sorra mondom/mondtam le a randikat hagy jusson nekik a 20centi


Igen idióta vagyok, idióta világban máshogy nem lehet

2021. júl. 8. 18:20
 4/28 anonim ***** válasza:
89%

Ne általánosíts már kérdező! Ez kreténség.

Lehet vannak akiknek számít, nekem pl.nem mert rövid a hüvelyem. Nem kell nagy.

2021. júl. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindenki egyforma

Nekem volt kicsi méretű partnerem

Imádtam a pasit,eszembe nem volt megcsalni,ő dobott engem

2021. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
83%

Kedves kérdező: Több lehetőséged van.


1. Elfogadod, hogy amikor osztották a nagy méretet, akkor nem álltál sorba.

2. Próbálkozol tovább és addig keresgélsz, amíg minden téren passzolni fogtok a kiszemelt hölggyel.

3. Kicsit szüneteltetsz és próbálsz dolgozni azon, hogy az első pontot pipálhasd.

4. Feljössz ide sírni.


Sorstársként az elsőt már pipáltam, most "gyűjtök erőt" a kettes ponthoz, illetve aktívan alkalmazom a hármas pont elejét. :D Négyes pontot is pipáltam, bár én nem sírtam effektív anno, hanem tanácsot kértem a szexuális szekcióban.

Minden fejben dől el, hidd el!


4: 🤗

2021. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
61%
(Ötösnek is: 🤗)
2021. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
75%
Hogy lenne az? Bőven vannak pl. biszex csajok is, nos a nőknek kereken 0 centis farka van, mégis összejönnek velük!
2021. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
7%

Én nem szeretem mikor lötyög bennem.Kétszer szültem, ne haragudjatok fiúkák, de kicsit kivagyok már tágulva.Ilyen tizenegykét centivel nem tudok mit kezdeni, én legalább őszintén leírom, bár sok nő is így van vele, max nem akar megbántani titeket.

Szóval kb min 17-18 ha nincs ekkora akkor max egy szex, ha a pasi nagyon jó.

De volt már hogy lehúzta a boxerjét, és elmosolyogtam magam.ittunk egy koktélt utána, de kinyalni sem engedtem magam, mert nevetségesen kicsi volt neki.

2021. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
12%
Mert hiába 30 centis valakinek, ha csóró.
2021. júl. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!