Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem erti, hogy nem a zokni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erti, hogy nem a zokni a lenyeg?

Figyelt kérdés
Csajom vett egy kutyat, mondtam, hogy nem lesz jo vege ennek. Legalabb mar 3 x beleleptem a pisibe, folyton kidobtam a zoknikat utana. De ma mar eldurvult a dolog, beleleptem a sz*rba is, felhuzodtam es mondtam neki, hogy mossa ki, erre megint ki akarta velem dobatni. Mondtam szo nem lehet rola, nem fogok hetente 100 darabos zoknipacket venni. Most ott all a zokni a furdoszobaban es a baratnom rezignalt. Ti hogy allnatok ehhez az egesz dologhoz?

2019. jan. 13. 20:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
34%
Dobd ki a csajt és tartsd meg az ebet. Persze neveld meg. Biztos lehetsz benne, hogy hűségesebb társ lesz.
2019. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
Ugyan úgy ahogy Te,ha csak belemegyek,hogy legyen egy kutya,de nem a szívem vágya.A barátnőd érdekes.Talán rendezni kellene a nyomokat,amit a kutya hagy,a zoknival együtt.
2019. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a pazarlást meg akkor sem ha csak zoknirol van szo. Sok kicsi sokra megy. Nekem is van kuytam tudom milyen. Próbáltam minél előbb szobatisztaságra nevelni. Sajnos velem is előfordult hogy véletlenül bele leptem a vizeletebe. Mondjuk az én kutyam nem kakilt be csak be pisilt az elején . Pedig levittem pislit 3x aztán ahogy felmentünk fent is pislit . Nagyon kis pisis kutyam volt amikor kissebb volt. Ehhez sok türelem kell míg szobatiszta lesz az enyem kb 1,5 hónap alatt vált azzá. Próbáljátok többször kivinni a kutyust hogy minél kevesebbet pisilten be. Nekem kb óránként le kellett akkor vinnem mert egy igazi kis pisi gépezet volt
2019. jan. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
36%
Te nem tudsz mosni?
2019. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom nem a zokni a lényeg hanem hogy egyfolytában teli a lakás kutyapisivel,és kakival is most már.A kutyapiszok meg nincs feltakarítva,holott a barátnője akarta a kutyát.2
2019. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%

#4. Ez mi? Ha te akarsz kutyát és nem takarítasz el utána, akkor vagy zoknit mosol vagy mehetsz a kutyáddal amerre látsz.

32/f

2019. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
25%
4 vagyok nálam a pasi hamar megtanul mosni pl stb, v léphet cselédkeresőbe én nem vagyok,nem haltok bele egy kis mosogép használatba.. :)
2019. jan. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Az én barátnőm 16 éves és már van 1 kutyájuk kint az udvaron. De ő most akar venni még 1 kiskutyát. 21/F
2019. jan. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
#7 Nem erről van szó. Képzeld el, micsoda igényes nő lehet, aki elnézegeti a kutyaszart a lakásban. A gyereke után se fogja majd eltakarítani?
2019. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
51%
🤣🤣🐕
2019. jan. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!