Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem erti, hogy nem a zokni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erti, hogy nem a zokni a lenyeg?

Figyelt kérdés
Csajom vett egy kutyat, mondtam, hogy nem lesz jo vege ennek. Legalabb mar 3 x beleleptem a pisibe, folyton kidobtam a zoknikat utana. De ma mar eldurvult a dolog, beleleptem a sz*rba is, felhuzodtam es mondtam neki, hogy mossa ki, erre megint ki akarta velem dobatni. Mondtam szo nem lehet rola, nem fogok hetente 100 darabos zoknipacket venni. Most ott all a zokni a furdoszobaban es a baratnom rezignalt. Ti hogy allnatok ehhez az egesz dologhoz?

2019. jan. 13. 20:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
76%
Normáliséknál kutya gyerek szobatiszta sajnos ismerek olyat ahol a kis gyerek is a nappaliba sz rik mert a szülök nem ohajtottak bilire szoktatással macerálni.
2019. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

#4. Aranyom. Nem arról van szó, hogy nem tud egy férfi mosógépet kezelni, hanem arról, hogy belement, hogy oké, tarts kutyát a lakásban (nem a férfi akarja, nem ketten akarjátok). A kutyád összehugyozik és szarik mindent, te pedig baxol összetakarítani a kutyád után és még arcoskodsz is mellé. Nem azért takarodsz el így a háztól, mert hiszel az egyenlőségben, hanem azért, mert módszeresen a más faxát vered a csalánba.

32/f

2019. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
39%

1.: Kidobod a csajt.

2.: "Megszökik" a kutya mikor sétáltatod.

3.: Meghal a kutya.

4.: Gumicsizmát viselsz.

5.: Csak nálad találkoztok.

2019. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
70%

Kedves Éva. Te lennél a legjobban megsértődve, ha egy pókerparty után az egyik haversrác hányadékán dobnál egy hátast és csak rángatnám a vállam, hogy hát te is tudsz takarítani.

És Éva, attól még férfi vagyok, hogy a saját otthonomban nem szeretek szarba/húgyba lépni, amit az hagyott ott, akit nem én, hanem te akartál a lakásba. Csak, hogy tisztázzuk.

32/f

2019. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
81%

Persze, ha a szituáció nem együttélés kapcsán történik, akkor nem szóltam. Nyugodtan élhet koszban az illető.

32/f

2019. jan. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Baski! Nekem is van egy Cane corsom. Igaz jó ideje szobatiszta, de az elején amíg nem tanulja meg ez van! Nem megy egy nap alatt!

A kérdező meg tudja h van kutya, bele egyezett! Akkor amíg nem szobatiszta figyeljen hova lép!

Lehet a nője még nem ért haza vagy a kérdező este vcre ment...

Ennyi erővel a kérdező is igénytelen, ugyan ugy nézi a szenyesbe a s.aros zoknit! Pont hogy a pisisset kellett volna ki mosni nem a kakássat! Én biztos nem raknàm be a mosógépembe!

Nekem van gyerek, kutya is. Tudom mivel jár, pláne az elején! Nekem anno a volt párom nyekegett hogy szet rágta a cipőjét...20szor el lett neki mondva hogy ilyen a kutya, rakja el (persze lusta volt).

N26

2019. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

#16. Azt megfigyelted, hogy nem nyugtat meg senkit (téged sem), ha a másik elmondja bármi kapcsán, hogy "hát ez ilyen" ? Ha te dobod a hátast az említett tócsán, gondolom te vigyorogni tudnál hozzá, ha azt mondom neked, hogy a "hányás az ilyen, csúszik", "a szabadesés az ilyen, a padlón ér véget", "a haversrác az ilyen, ideokádik a padlóra", " az életed meg ilyen, mert teszek arra, hogy szóltál előre, ebből baj lesz". Mondom, ha külön élnek, ez még csakcsak elmegy, de együtt élni nem lehet, ha nem vesszük figyelembe egymást semennyire.

32/f

2019. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
32F a te valaszaiddal tudok azonosulni. Nem akartam a kutyat, haza hozta! Nem fogok a kutya utan takaritani, ha ide hozta vallalja erte a felelosseget.
2019. jan. 13. 22:43
 19/26 anonim ***** válasza:

De akkor, ha jól értem, ti együtt éltek ? + Kell legyen oltási könyve...az kinek a nevén van ?

32/f

2019. jan. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
26%

Azér egy felnőtt embert ne hasonlíts már egy kölyök kutyához! Ha oda okadik akkor takaritsa fel egyből! Egész nap folyamat nem lehet lesni a kutyát hogy na épp kakál e!

Kerdező, költőzzetek szét, inkább a kutya mint Te...

2019. jan. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!