Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem erti, hogy nem a zokni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem erti, hogy nem a zokni a lenyeg?

Figyelt kérdés
Csajom vett egy kutyat, mondtam, hogy nem lesz jo vege ennek. Legalabb mar 3 x beleleptem a pisibe, folyton kidobtam a zoknikat utana. De ma mar eldurvult a dolog, beleleptem a sz*rba is, felhuzodtam es mondtam neki, hogy mossa ki, erre megint ki akarta velem dobatni. Mondtam szo nem lehet rola, nem fogok hetente 100 darabos zoknipacket venni. Most ott all a zokni a furdoszobaban es a baratnom rezignalt. Ti hogy allnatok ehhez az egesz dologhoz?

2019. jan. 13. 20:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Mekkora a kutya? Mióta van ott? Azért átmeneti problémák lehetnek, míg megtanulja a szobatisztaságot.

Az átmeneti időben nem tudnál műanyag papucsot használni?

Barátnő meg takarítsa addig is jobban a baleseteket.

2019. jan. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
szobatisztaságra nevelném a kutyát, meg elvinném sétálni
2019. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Lazy Lover ***** válasza:
Takaritsd össze a szhart :-D
2019. jan. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Hord a párod zoknijait. :)
2019. jan. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nálunk 2 macska van, hol az egyik hányik/fsik/hgyozik be, hol a másik, full ok nélkül, egészségesek, imádjuk őket. De már egy ideje arra jövök haza/jövök le a hálóból hogy virít a produktum, az egyik most rászokott a fürdőszoba szőnyegre, a másik betojt az ebédlőasztal alá, olyan a ház mint egy resti vécéje...

Ebből egy miniháború van most nálunk, mert a párom nem takarít az ő cicája után, így mindkettejük után nekem kell.

Van 2 akváriuma is, az egyiket most elkezdte szétszedni, szétpakolta a fél lakást, persze össze már nem sikerült. Szr lesz este nekiállni meló után, de az ő hobbyja, eleget pakoltam. És nálunk is van járulékos veszteség :D

Szóval igazad van, nyugodtan állítsd oda takarítani!

2019. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Vagyis olyan volt :D nyilván összetakarítom.
2019. jan. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!