Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt ezzel a férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt ezzel a férfivel, mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Nem a társam keresem benne, de ebben a kategóriában átlagnál értelmesebb emberek vannak GyK viszonylatban és nem tudom volt- benne valami férfi-női érintettség, vagy szimpla antipátia.

Sráccal még csak online találkoztunk pár hónapja. Most feloldották a home office-t és bejött. Régen mindig kedves volt velem telefonon, online. Éreztem, hogy volt egy alap szimpátia. A kinézetem online nem igazán jó, ezek a video megosztók nem előnyösek számomra, szürke kisegér.. A héten eljött hozzám a mi városunk irodájába. Már az első az volt, hogy csodálkozva nézett rám, (nem mondott semmit erről.) csak egy csodálkozást láttam az arcán, hogy én így nézek ki? Aztán amennyit látott belőlem az asztal fölött, aprólékosan végigmért. Nem vagyok tökéletes alkatú.

Utána megkérdezte még kedvesen, hogy leszek e- délután, mert még visszajönne. Mondtam, hogy igen.

Visszajött. Intéztük a dolgunkat, előzékeny voltam vele, meg minden, mire váratlanul sarkonfordult és elindult kifelé, haza.. Mondom neki, hát nem csináljuk végig? Mire még normálisan mondta, hogy deee, gondolt rá ő is ?? és visszajött.

Aztán végig láttam, hogy totál zavarban volt, feszengett. Kedves voltam vele, és a végén totál elzárkózott előlem, nem akart velem kommunikálni egy mondatot sem, pedig régen igen.

Rossz volt, hogy erőltettem a kitöltést, és megutált?

Azóta bunkóbb velem, úgy érzem, mintha utálna. Nem baj, ha utál, csak kíváncsi vagyok, miért. Tanulnék belőle.. Vagy azért, mert kedves voltam vele, pedig nem kellett volna, vagy azért, mert rávettem (de ezt sem bunkón) hogy jöjjön vissza.. vagy mi volt ez??

Mi ez a viselkedés?

A túl dagadtnak talált? :-)

B smasszernak lát, aki kényszeríti a munkára

C nem tudja könnyedén fogadni, ha valaki kedves vele

D foggalmam sincs még mi lehet


Az a baj, hogy együtt kell vele dolgoznom ezután is, főleg távolról, de én nem bírom az ilyen zavart dolgokat. Meg őszintén, nem is akarom, hogy utáljon.



2021. jún. 28. 19:50
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9-es Ha kabát volt rajta ő végzett. A dagadt és smasszer kifejezés szerint te is nála, mint kolléga.
2021. jún. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi. Tok jó. Értem. Segítség voltál. De ebben az az egy Füri h én sem tartottam többnek kollegialis viszonynal. Ezért nem értem a bunkosagot. Én mindenkivel ilyen kedves vagyok, nem csak vele.
2021. jún. 28. 20:44
 13/20 A kérdező kommentje:
Kabát??? Hát értem. De a dolgát csinálta meg. Tudom, tudom kedves smasszerek is lehetnek, azok is smasszerek. Ők. Mindenkinek köszi. Durva antipatia, és mivel vekenynak képzelt, de nem, így már nem kell kedvesnek lenni velem. Amúgy nem vagyok dagadt, csak vékony sem. De ennek fel sem kéne merülne egy kollegialis viszonyban.
2021. jún. 28. 20:53
 14/20 anonim ***** válasza:

13-as A probléma csak az, hogy az alkatod neked jelent problémát, nem másoknak! Nagy butaság mindent ehhez viszonyítani!

Főként nem kollegiális viszonyban, amitől te mérföldekre el is rugaszkodtál.. Amikor szexuális utalásokat teszel, akkor ha nem érdekled kénytelen visszavonulni.

2021. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tettem szexuális utalást. Soha.
2021. jún. 28. 21:11
 16/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy online nagy volt a szája. De életben meglepődött, hogy milyen csinos vagy és inába szállt a bátorság.
2021. jún. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
át, te teljesen más választ adtál, mint a többiek.
2021. jún. 28. 21:51
 18/20 anonim ***** válasza:

15-ös Nyilván tettél, ha A verzióként felmerült, hogy túl dagadtnak talált.

Ugyanis ez akkor, ha őt kollégának tekintenéd, akkor fel sem merült volna, főleg nem első helyen.

Ő NEKED NEM KOLLÉGA! Ehhez viszonyítasz mindent, rossz megközelítés.

2021. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Ha megnézed, smile-t raktam mellé.Amúgy nem vagyok dagadt, de tudom, hogy ez már úgysem hihető.

Értelek. De akkor sem értem, hogy mivel bánthattam meg. NEM tettem szexuális megjegyzést, képtelen voltam világ életemben flörtölni. Soha senkinek sem tettem, szóval ez kizárt.

:-)Téma lezárva. Nem voltam szimpi. Ennyi.

2021. jún. 28. 22:25
 20/20 anonim ***** válasza:

18-as!

Velem nagyon sokszor előfordult az, hogy megismerkedtem valakivel (tudta, hogy van párom), és mégis azt gondolta, hogy ebből lehet több is, hiába nem tettem szexuális utalást, és még azt is tudta, hogy lassan férjnél vagyok.

Hozzateszem, hogy szintén munkahelyen, tehát nem is értem miért gondolta azt, hogy én az Ő elismerésére várok. :)

Közel sem biztos, hogy ez nem egy félre értés és a kérdező valóban úgy gondolta, hogy ez a kapcsolat kizárólag munkakapcsolat és a férfi többet gondolt bele.

Nem egyszer és nem kétszer fordult elő velem különböző kontextusban.

2021. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!