Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nagyon nehéz természetű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nehéz természetű férfivel csak a szakítás a megoldás?

Figyelt kérdés
Elég rigolyás, kötekedő, vékony vagyok de jelzi, hogy híztam hasra. Neki viszont akkora pocakja van már mint 1 ház. Ha hoz anyámnak fát és eltüzeli magyaráz, hogy milyen hamar eltüzeli, vagy h megfőzte az összes harmatgombát amiből ő rántottát akart csinálni. Egyszer sem mondta, hogy ahhoz nem lehet nyúlni, de ingyen lakik itt ő is. Minden csak úgy jó, ahogy ő elgondolja. Az apja ugyanilyen vele, mint amivé ő válik. Elviselhetetlen dagadt, két mázsás ember. 4 gyereke van, különböző anyától és csak 2nek segített az életbe. A páromnak pl egy szöget nem adna ingyen, az apja ilyen mindenbe belekötős. Neki dolgozik a párom, mindennap tönkreteszi. Ő ugyanezt csinálja most itthon. Nem mindig volt ilyen egyébként. Van egy jó oldala is, egy érzékeny, embereken segítő. Viszont kiborít mostanában. Nem vagyok az a típus aki egyből eldobja a másikat. A szüleitől soha nem kapott szeretetet, anyám fiaként szereti pedig. Szomorú vagyok, hogy mit tegyek (bocsi a helyesírás miatt, telefonon írtam)

2020. okt. 28. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld rá, hogy hagyja ott a kretén apját, akinél dolgozik.

Nem véletlenül változott meg.

2020. okt. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szembesites ezekkel, ha valtozni akarna mert eljut az agyaig h elfogod hagyni akkor valtozik, ha neki meg mind1 akkor csak a szakitas marad. Tudod igy h azt es ugy csinal amit akar egyre csak rosszabb es roszabb lesz. Es ugye az apja meg roszabb hazassal van ra. Addig tedd meg mig nem kot hozta egy gyerek vagy hitelv barmi komolyabb.
2020. okt. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Te például hogy reagálsz olyankor, amikor a háznyi hasával megjegyzést tesz arra, hogy te vékony nő létedre híztál valamennyit a hasadra?
2020. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak kisebb gond lenne, akkor érdemes átbeszélni, de ezek komoly jellemhibák, amit felnőtt ember már nem fog kinőni. Lehet kisebb javulás rövid távon, de hosszú távon pokollá fogja tenni az életed. Nézd meg, milyen élet jutott az ő anyjának az ő apja mellett. Ez vár rád is.
2020. okt. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg, hogy hajlandó e változtatni ezen. Aztán figyelj, h tényleg igyekszik e vagy csak dumál. Ha csak igérget, akkor lehet elköszönni.

Én hajlamos vagyok a zsörtölődésre, kritizálásra, a másik bsztatására. Nem agresszív módon, de sokszor bántóan. Barátnőm ezt jelezte felém, megbeszéltük, visszafogom magam, mert szeretem. Az ember kêpes változni ha akar. De csakis akkor.

2020. okt. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az én férjem is akkor lett idegbeteg, mikor az idegbeteg apjával kezdett dolgozni. Pont ugyanolyan türelmetlen, kapkodós, mindenen bepörgős, "mindent mindenkinél jobban tudok" lett, mint az apja. A szülői nyomásnak elképesztő ereje van felnőttként is, ezért nem egészséges felnőttként, pláne házasként szülőknél lakni például. Meg nap mint nap sülve főve együtt lenni velük, például dolgozni, ahogy a párod. Nem leszel soha önmagad.
2020. okt. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!