Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Férfivel hosszabb ideje...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfivel hosszabb ideje párkapcsolatban élő nők, akár férjezettek, esélyes, hogy a nők félé kacsintgatnak? Jeleket küldenek? Vagy ez csak olyan "normális" női viselkedés?

Figyelt kérdés

Sajna nem 100%os a gay radarom, de sokszor volt olyan, hogy azt hittem egy hölgyemény érdeklődik irányomba, flörtöl, nyitottabb a kelleténél, de szinte mindig kiderült, hogy az illetőnek már rég van barátja, férjnél van. Egyébként nem látszik rajtam, hogy a nőkhöz vonzódnék, meg nem is vagyok az a hű de szociális fajta.

És ilyenkor mindig elgodolkodom, hogy most mégis mi van. Csak szimplán félre értem a jeleket, vagy ők, akár tudtukon kívül is "próbálkoznak"?

Nektek mi a tapasztalatotok? Akik voltak olyan bátrak, hogy ilyen helyzetben bepróbálkoztak, mi lett a végeredmény?

Nyilván nem kavarnék olyan nővel, aki kapcsolatban van, de tényleg érdekel, hogy ezek valós jelek e, hátha egyszer egy olyan lánytól kapom, akinél tényleg próbálkozhatok :D


2018. nov. 16. 21:21
 1/1 anonim ***** válasza:
91%

Ritka, de előfordul.


Persze az ilyen ritka hölgyemények között is ritka aki valóban ki mer/ki akar kezdeni egy másik nővel.


A többségüknek vagy izgatja a fantáziáját,de fél belemenni vagy nem is akar, csak kóstolgat, teszteli a vonzerejét, legtöbben pont azért, mert a többéves kapcsolatuk ellaposodott, nem érzik nőnek magukat benne és máshol élik ki a csábítási vágyaikat. De ez csak addig terjed míg visszajelzed nekik, hogy "igen, felkeltetted az érdeklődésemet".


Aztán vannak akik egyszerűen hiúk és nem tudják megállni hogy csak férfiakkal jászadozzanak, az egójuknak az is kell, hogy nők fussanak utánuk, persze őket nem érdeklik a nők.



Vannak akik csak lelkitámaszt,"lelkiszemetest" keresnek,azért kacsintgatnak a nők felé, mert a férjüktől nem kapnak elég lelki törődést. Ez az a fajta aki ölelget, megfogja a kezed, folyton mosolyog rád, puszit,drágámnak, szépségemnek szólít, veled alszik egy ágyban, hozzádbújik,de ha meg akarod csókolni elfordítja a fejét😩 A kategóriában feltett leggyakoribb kérdés,a "Szerintetek akar tőlem valamit"- típusú kérdések állandó ihlető alanyai ezek a nők,vagyis ez a leggyakoribb "fajta".


Vannak akik csak minimális "huncutságot" keresnek a maguk élvezetére, de tovább nem akarnak menni, erről a fajtáról szólnak a "Tegnap csókolóztunk ès simogattuk egymást, ma meg nem veszi fel a telefont"-típusú kérdések.


Végül ott vannak akik valóban kapcsolatot keresnek nővel, vagy azért mert tartós biszexek vagy csak egyszeri fellángolásról/kíváncsiságról van szó.


Ennek a csoportnak 2 alfaja van:

1. Szeretői kapcsolatot tartanak fent nőkkel, áll>tólag érzelmek is vannak a dologban, de előre leszögezik,hogy nem hagyják el a férjüket. Van aki az anyagi függés miatt, más a homofób környezettől fél, megint más egyszerűen nem hajlandó elfogadni a saját biszexualitását és lehet hogy olyanok is vannak akik a férjüket szeretik,a nőkhöz csak szexuálisan vonzódnak, de millió egyéni oka is lehet.Nekem már 2 ilyen nőhöz is volt "szerencsém" , bánom is meg nem is. Maga a kapcsolat jó vokt, de a titkolózás, és hogy második voltam meg hogy ha a csillagokat hoztam le nekik akkor sem léptek volna ki a kapcsolatukból rossz és megalázó volt.

2. Vannak akik nem tervezik tudatosan hogy nővel csalják a férjüket, vannak akik addig nincsenek is tisztában a biszex hajlamaikkal, de egyszer csak jön egy nő aki mindent megváltoztat.Rövid idön belül felvállalják a kapcsolatot, elhagyják a férjüket és boldogok a nővel. Ilyen kapcsolatom is volt már, ez viazont nagyon jó volt:-) 4 évig tartott,együtt neveltük a kislányát és csupa boldogság volt az utolsó 1-2 hónapot leszámítva. És a szakítás után is nővel jött össze a hölgy.Nekem pedig jelenleg aranycsillag nővel van kapcsolatom(én is az vagyok).

36/N

2018. nov. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!