Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi történt ezzel a férfivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt ezzel a férfivel, mi ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Nem a társam keresem benne, de ebben a kategóriában átlagnál értelmesebb emberek vannak GyK viszonylatban és nem tudom volt- benne valami férfi-női érintettség, vagy szimpla antipátia.

Sráccal még csak online találkoztunk pár hónapja. Most feloldották a home office-t és bejött. Régen mindig kedves volt velem telefonon, online. Éreztem, hogy volt egy alap szimpátia. A kinézetem online nem igazán jó, ezek a video megosztók nem előnyösek számomra, szürke kisegér.. A héten eljött hozzám a mi városunk irodájába. Már az első az volt, hogy csodálkozva nézett rám, (nem mondott semmit erről.) csak egy csodálkozást láttam az arcán, hogy én így nézek ki? Aztán amennyit látott belőlem az asztal fölött, aprólékosan végigmért. Nem vagyok tökéletes alkatú.

Utána megkérdezte még kedvesen, hogy leszek e- délután, mert még visszajönne. Mondtam, hogy igen.

Visszajött. Intéztük a dolgunkat, előzékeny voltam vele, meg minden, mire váratlanul sarkonfordult és elindult kifelé, haza.. Mondom neki, hát nem csináljuk végig? Mire még normálisan mondta, hogy deee, gondolt rá ő is ?? és visszajött.

Aztán végig láttam, hogy totál zavarban volt, feszengett. Kedves voltam vele, és a végén totál elzárkózott előlem, nem akart velem kommunikálni egy mondatot sem, pedig régen igen.

Rossz volt, hogy erőltettem a kitöltést, és megutált?

Azóta bunkóbb velem, úgy érzem, mintha utálna. Nem baj, ha utál, csak kíváncsi vagyok, miért. Tanulnék belőle.. Vagy azért, mert kedves voltam vele, pedig nem kellett volna, vagy azért, mert rávettem (de ezt sem bunkón) hogy jöjjön vissza.. vagy mi volt ez??

Mi ez a viselkedés?

A túl dagadtnak talált? :-)

B smasszernak lát, aki kényszeríti a munkára

C nem tudja könnyedén fogadni, ha valaki kedves vele

D foggalmam sincs még mi lehet


Az a baj, hogy együtt kell vele dolgoznom ezután is, főleg távolról, de én nem bírom az ilyen zavart dolgokat. Meg őszintén, nem is akarom, hogy utáljon.



2021. jún. 28. 19:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet idore ment volna valahova ami beugrott neki.

Lehet wc znie kellett volna.

Stb

2021. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én azért ezt akár milyen kellemetlen is, vele beszélném meg. Kifejezetten kérném, hogy őszintén nem baj ha negatív.
2021. jún. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Szóval online kolléga, akit időnként látsz és te már a felnőtt párkapcsolatok rovatban beszélgetsz róla?:D Ha tudná szegény...

Van benne valami, hogy mi nők cserkésszük be a pasikat.:DDD

Drukkolok!

2021. jún. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem bántásból írom, de a válasz az A lesz. Ne foglalkozz vele, az ilyennel nem érdemes.
2021. jún. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy azért itt kérdeztem, mert az itt lévő emberek értenek ezekhez a hulyesegekhez. Jobban, mint apám anyám, barátnőm... Csak ezért, őszintén.
2021. jún. 28. 20:19
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Kommunikáció.

Kérdezed meg. Ha nem mondja meg mi a baja, akkor onnantól nem kell aggódnod rajta.

2021. jún. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
4. Nem veszem annak. Köszi!!!!!
2021. jún. 28. 20:23
 8/20 anonim ***** válasza:
66%

Én nőként őszintén nem értem!

Mit jelent, ha végeztetek a munkával, de visszahívtad ezzel, "Mondom neki, hát nem csináljuk végig?"

Nem utál, csak nem rezonál a szexuális utalásaidra, ha elzárkózik nyilvánvalóan nem érdekled. Ezen nincs mit elemezni, ne turkálj a gatyájában, mert nem lesz fogadtatása.

2021. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó. Pont hogy marhára nem végeztünk a munkával. Épp ezaz, hogy nem végeztünk. Nem flörtöltem vele soha. Nem is fogok. Emberileg érdekel a sztori.
2021. jún. 28. 20:33
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Élőben nem tetszel neki. Szinte pont ilyen zajlott le nálam egy hete. Nagyon egy hullámhossz, ugyanolyanok vagyunk, jajjj olyan mintha ezer éve ismernélek kolléga. Órákat beszélgettünk, napokat írogattunk végig. Eljött az első találkozás. Megettünk egy fagyit, majd azzal köszönt el, hogy majd beszélünk. NA azóta is beszélünk gondolhatod..... Majd két hete. Pedig én csak barátilag közeledtem, nem is értem. Csak erre tudok gondolni, hogy ő meg nem és nem jöttem be neki.
2021. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!