Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a következő történethez? Méghogy a lányok/nők nem a pénzre hajtanak. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom,akinek nem éppen előnyös a külseje.Megpróbált udvarolni egy lánynak,de az azonnal elutasította azzal,hogy pfuj,te nekem soha nem kellenél...Több lány is hasonló okok miatt utasította el.

Mostanában kiderült,hogy ez a haverom egy nagyobb összeget örökölt(milliós összeget)a nemrég elhunyt apjától.Most kapaszkodjatok meg...Ugyanazok a lányok,akik korábban elutasították az előnytelen külseje miatt,most ők mennek oda hozzá randit kérni,ismerkedni,mivel megtudták,hogy sok pénzt örökölt.Valószínűleg ő mondta el nekik.Ezek után mondja azt valaki,hogy a nők nem a pénzre hajtanak...

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2010. aug. 25. 17:24
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
Nem kéne általánosítani! Hány olyan példa van (vegyük pl. a celebeket), ahol az átlagos pasi szépen éldegélt az átlagos barátnőjével. Aztán a pasi befutott, és hopp, hirtelen már nem volt jó az átlagos barátnő. Lecserélte egy mutatósabb, ismert, vonzóbb nőre! Akkor tehát a pasik mind a külsőségekre hajtanak? Nem! Vannak ilyenek is, és olyanok is! Ugyanígy vannak pénzéhes, másokat kihasználó csajok, és vannak nagyon rendesek is! Szóval, én bátran mondom: NEM minden nő hajt a pénzre!
2010. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
90%

Na és ezt figyeld:

Egy bunkó paraszt gazdag felakart szedni,én pedig szépen kitöröltem az életemből,ugyan is olyan dolgokat vágott a fejemhez[részegen] mint pl: nem vagy több a szememben egy utolsó k*rvánál.;)

Nos igen,ezek az ősparasztok azt hiszik bármit megtehetnek.:)Utána persze megpróbálta visszasírni magát,aminek én nem engedtem.Szépen elküldtem. =)

A kis ajándék pedig ennyit jelentett neki: telefon,100 ezer forintos nyakláncok,stb.Persze az "udvarlása" során nem engedtem neki hogy bármennyit is kölcsön rám.Pedig hát nem úszom a pénzben...:S


Na most ne merd azt mondani hogy minden nőnek a pénz kell!Mert ez rohadtul nem így van.Egy nőnek akinek van tartása,egy FÉRFI kell aki viszonozza mérhetetlen szerelmét.


Ennyi...

2010. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
100%

a haverod helyébe én ezeket a csajokat jól megdugnám aztán meg a homlokához vágnék egy fém kétszázast hogy köszi szívi jöhetsz a jövőhetén is.

píííííííííísz :DDDDD

2010. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Én a haverod helyébe bosszúból mégcsak azért is megdugnám őket, majd otthagynám mind! Hülye p*csák!
2010. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ja.. látom már megelőztek!XD:D
2010. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Hát a haverod helyében jól megkeféltem volna azokat a csajokat, aztán kalap-kabát...
2010. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Amúgy olyan undorítóak vagytok...előadjátok itt magatokat, hogy mennyi rib@nc van...mégis megb@sznátok mindet...csak úgy..."BOSSZÚBÓL"...jah, hogyne...viccesek vagytok és az is biztos, sose kellene egy olyan hapsi, aki akármilyen jött-ment kis szuk@val lefekszik...

Ennyit rólatok..., legtöbbőtöknek semmi erkölcsi tartása/igénye nincsen!

2010. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

igaza van az utolsó válaszolónak.Itt sírtok,hogy ilyen k*rva meg olyan k*rva "minden nő",de azért megd*gnátok,de mellette elvárnátok,hogy normális barátnőtök legyen...normális nő ilyen pasikkal nem áll szóba,ennyi,hogy miért?talán mert ti sem vagytok normálisak?Normális srácok undorodnak az ilyen nőhöz hozzá érni is.Nem csak ribancok között van jó nő...

21/L

2010. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
Csajok gondolkodjatok egy kicsit! A csávót lekoptatták, aztán mikor kiderült, hogy vastag lett, rögtön milyen vonzó férfi lett ugyanozon csajok szemében. Mégis mit érdemelnek azok a nők? Egy kefélésnél többre nem érdemesek. Ha a csajok meg így viselkedtek vele, akkor a srác miért ne viselkedhetne ugyanúgy?
2010. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

Ok,jelen esetben értem,mit akartok,de Nekem,ha pasi lennék tuti nem lenne gusztusom ilyen nőkhöz még csak bosszúból sem.Másképp is be lehet hülyíteni őket.

21/L

2010. szept. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!