Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a következő történethez? Méghogy a lányok/nők nem a pénzre hajtanak. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom,akinek nem éppen előnyös a külseje.Megpróbált udvarolni egy lánynak,de az azonnal elutasította azzal,hogy pfuj,te nekem soha nem kellenél...Több lány is hasonló okok miatt utasította el.

Mostanában kiderült,hogy ez a haverom egy nagyobb összeget örökölt(milliós összeget)a nemrég elhunyt apjától.Most kapaszkodjatok meg...Ugyanazok a lányok,akik korábban elutasították az előnytelen külseje miatt,most ők mennek oda hozzá randit kérni,ismerkedni,mivel megtudták,hogy sok pénzt örökölt.Valószínűleg ő mondta el nekik.Ezek után mondja azt valaki,hogy a nők nem a pénzre hajtanak...

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2010. aug. 25. 17:24
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

"csak akkor kellek, amikor kell nekik valami(vmi letöltése, csoki, cukor...)"


XD

2010. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
80%
Utolsónak. Hát, de tök genyaság nem? XD
2010. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:

17:47 vagyok

Nő létemre azt mondom, aki csoki miatt van veled, azt érdemes messze elkerülni...

2010. aug. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
67%

A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:33


Csoki, cukor...? Hány éves vagy, 12?:D

2010. aug. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
Már 1 éve nem vagyunk "együtt", de most példákat mondok: megmondanád mi van a táblára írva, mert nem látom(kihajolt volna akkor meglátja) ez így ment heteken keresztül, aztán mondtam neki, hogy kimész és megnézed. Erre szólt a mellettem lévő haveromnak, hogy mi van írva oda. Ő persze megmondta neki és utána meg jött nekem problémázni, hogy a csaj kihasználja teljesen, mert kér mindent, ő ad neki, de ha ő kér vmit, akkor nem kap, mert ez az uccsó... Most letöltöttem neki egy filmet(előtte szóba sem álltunk egymással), meg lett a film és utána se szól hozzám. Nemrég odaadtam neki egy játékomat(az előző elázva hevert másnap reggel az udvarunkban, sőt tiszta karcosan,(ha nem lehetett volna használni, akkor kifizettettem volna vele) de az utóbbit nem adta oda 2 hónapja sem. Folytathatnám, de ez már így is OFF. Úgyhogy ennyit mondok.
2010. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
Ja meg adj hozzá kettőt és megtudod. Nem azon akadok ki, hogy mit adok neki, hanem azon ha én kérek valamit akkor le vagyok s*arva. Ennyi. Az csak példa volt.
2010. aug. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
93%
Bocs de nem csak a nők hanem a pasik is. pl mindig én fizettem a randinkon lévő dolgokat hol ott a pasimnak is volt pénze és még ő hívott el.. -______-" ja és !!NE!! általánosíts!!! világos??
2010. aug. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
55%

Nekem van egy barátnőm akinek a pasija bűn ronda, de sok pénze van és már 3 és fél éve együtt vannak...ja nés a pasi nemegyszer meg is csalta a csajt, de az mindig megbocsát neki...na ennyi!

Amúgy ezért kellett volna inkább kussolni a haverodnak a pénzről...inkább legyen az aki eddig volt, mert így csak ki fogják használni...

2010. aug. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
23%
erre a fickóra még én is ráhajtanék (15/F) pedig a csajokat szeretem:D
2010. aug. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos vannak anyagias csajok...

A barátodnak legyen annyi tartása, hogy nem jön össze egyikkel sem. Viszont tanácsold neki hogy fektesse meg mindegyiket aztán utána küldje el őket a **csába. Aztán keressen egy normális csajt.

2010. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!