Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok a következő történethez? Méghogy a lányok/nők nem a pénzre hajtanak. (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú haverom,akinek nem éppen előnyös a külseje.Megpróbált udvarolni egy lánynak,de az azonnal elutasította azzal,hogy pfuj,te nekem soha nem kellenél...Több lány is hasonló okok miatt utasította el.

Mostanában kiderült,hogy ez a haverom egy nagyobb összeget örökölt(milliós összeget)a nemrég elhunyt apjától.Most kapaszkodjatok meg...Ugyanazok a lányok,akik korábban elutasították az előnytelen külseje miatt,most ők mennek oda hozzá randit kérni,ismerkedni,mivel megtudták,hogy sok pénzt örökölt.Valószínűleg ő mondta el nekik.Ezek után mondja azt valaki,hogy a nők nem a pénzre hajtanak...

Előre is köszönöm a normális válaszokat!


2010. aug. 25. 17:24
1 2 3 4 5
 21/41 rencsyke77 válasza:
90%
Hát...én lány vagyok, de hányok az ilyen rib@ncoktól, ja és ne általánosíts légyszives!
2010. aug. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
50%

Én a csávó helyébe megfognám , megbasznám mindet , aztán kidobnám őket



16/F

2010. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:

sajnos ez így van..ilyen világot élünk

igaz én csaj vagyok...de már akkor kellemetlenül érzem magam,ha egy pasi meghív piára,én meg nem tudom vissza hívni...csak én lehetek ekkora balf*sz,h ilyen idegesít....

2010. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
62%

És most ennek a kérdésnek mi a célja?Hogy mások megerősítsenek téged hogy CSAK azért nincs csajod mert nem vagy pénzes...?

Te is megkapaszkodhatsz,mert képzeld,nem minden nő ilyen,mégis legtöbbször az ilyen nők vannak megbecsülve,nem az,aki normális és mindent megtesz a pasiért.Úgyhogy kérdésedre válaszolva ne csodálkozz azon,hogy egyre több az ilyen nő,csak lehet,hogy néhánynak tele van már a hócipője...Mindennek 2 oldala van.

21/L

2010. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim válasza:

A nők egy része pénzéhes, de a férfiak része is pénzéhes!!!

Amúgy, ha valakivel nagyon jól kijön a haverod, nem fogja érdekelni a külseje!

2010. aug. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
83%

Igen, b@szod...én is mesélek egy sztorit...

Képzeld, van egy fiú haverom, aki állítólag hűséges, és mégis...egyszer összeveszett a barátnőjével...egyik bulin mind a ketten ott voltak...de nem szóltak egymáshoz...

A srác mivel megvolt sértődve, kiment egy vadidegen rib@nccal, aki egy fa tövében lesz*pta...


Na erre én is mondhatnám, hogy "még hogy a hapsik nem a kurv@kra hajtanak..."


Attól hogy vannak ilyen pénzéhes, kitartott, kirakati bábuk, nem azt jelenti, hogy minden nő az...!

Hülye gyerek...remélem, neked is csak ilyen kurv@k jutnak...


Az egyik válaszolónak meg...ki vagy te? Cukros bácsi?:D

Csoki, cukor...xD


19L

2010. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
ma 19:58 Egyrészt neked is igazad van. Másrészt tényleg nem kell általánosítani mert elmondom(tudom hogy elmondták előttem 600-an)de nem minden nő ilyen.
2010. aug. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
20:19: Gusztusos lány lehetsz, ha így káromodsz.
2010. aug. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
83%

Hát...tudod, amikor már a 20. ilyen jellegű kérdést olvasom ezen a napon, akkor felmegy bennem a pumpa...

Nem kéne mindenkit egy kalap alá venni...

És az ilyen kis nyomingerek nem is érdemelnek mást...

Érdekes...nekem egyik barátom se volt pénzes, mégis szerettem őket...!

És még annyit, hogy nem kell az ilyeneket sajnálni, hogy kihasználják őket, mert látszik azért valakin, hogy csak a pénzéért van vele, vagy nem...!

Nem a kis tűsarkús, pláza p*csák után kéne futni...akik minden másnap új ruhát, cipőt vásárolnak...:)

Ennyit erről:)

2010. aug. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Én azzal a válaszolóval értek egyet, aki azt moondta hogy ... meg őket, aztán pápá.. De ne vegyen nekik semmit, meg max meghívja egy üdítőre aztán megfekteti és szevasz. A csajok meg magukra vessenek, ha már ilyen pénzéhes nem mondom mik.. És ezt lányként mondom, egyébként én sem bírom elviselni az ilyen embereket, akik erre hajtanak..
2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!